Přestavlky u Čerčan
Přestavlky u Čerčan

Hlášení dne:10.4.2020 -Výdej dezinfekce u hasičské zbrojnice, velikonoční přání spoluobčanům

Oznamujeme spoluobčanům, že o velikonočním pondělí 13.4. bude od 9.00 - 11.00 hod. vydávána bezplatně dezinfekce na ruce, ochranné rukavice a roušky ušité našimi dobrovolnicemi u hasičské zbrojnice. Potřebná dezinfekce bude odlévána do přinesených lahviček v omezeném množství a celá akce proběhne za pomoci místních hasičů, kteří budou řídit bezpečný přístup k výdeji.

Vážení spoluobčané dnes je Velký pátek a tím začali velikonoční svátky. Ještě před pár týdny jsme plánovali oslavy Velikonoc prožít v naší obci, domácností a rodinách jinak.Dnes už víme, že o Velikonočním pondělí nebudou chodit koledníci, kteří k tomuto dni nepochybně patří a celému dni dodávají své kouzlo.Letos se ovšem zdá, že hodně očekávaných událostí proběhne jinak. Bude naším společným úkolem,aby návrat směrem"k normálním kolejím"našeho obecního, spolkového, rodinného či sousedského života proběhl co nejdříve, jakmile to okolnosti dovolí.

Vážení spoluobčané přeji vám všem klidné,slunečné, bezstarostné a pohodové  prožití Velikonočních svátků, a do dalších jarních dní mnoho sil zdraví a úsměv pod rouškou na tváři.

 

 

Datum vložení: 10. 4. 2020 16:14
Datum poslední aktualizace: 10. 4. 2020 17:00
Autor: Jan Mikulanda

Svátek

Svátek má Květoslava

Zítra má svátek Vratislav

Aktuální počasí

dnes, pátek 8. 12. 2023
slabý déšť 2 °C 1 °C
sobota 9. 12. zataženo 3/1 °C
neděle 10. 12. zataženo 3/1 °C

Mapový portál

GObec

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

logo SMS ČR