Spuštění služby INFORMACE E-MAILEM

Na stránkách obce Přestavlky u Čerčan byla nově spuštěna služba Informace e-mailem. Více info po rozkliknutí....

Na stránkách obce Přestavlky u Čerčan byla nově spuštěna služba

Informace e-mailem

Služba informace e-mailem umožňuje návštěvníkům stránek registrovat se za účelem zasílání novinek z úřední desky a aktuálních oznámení e-mailem.

Registraci je možno provést na webových stránkách obce v levém sloupci pod položkami menu (modul Informace e-mailem). Registrace probíhá tak, že zájemce pouze zadá svou e-mailovou adresu do políčka, opíše ověřovací kód a zvolí Odeslat. Za účelem rozesílání novinek e-mailem z webu je zapotřebí udělit souhlas se zpracováním osobních údajů, v tomto případě e-mailové adresy, na kterou mu bude zaslán potvrzovací e-mail pro dokončení registrace. POZOR, v potvrzovacím e-mailu klikněte na správný odkaz, ten druhý vaši e-mailovou adresu vymaže z databáze.

Z důvodu hromadného odesílání se může stát, že Vám tato zpráva bude padat do "Hromadných" zpráv, potom stačí přesunout do "Doručených" a všechny další zprávy budou doručeny do složky "Doručené", popřípadě jinak nastavit Vaši poštovní schránku. Zprávy budou zasílány z adresy  noreply@prestavlkyucercan.cz.

Novinky zaslané tímto modulem jsou zasílány bezpečně, bez možnosti zneužití spamovými viry. Každému návštěvníkovi, který se registruje je automaticky zaslán potvrzovací e-mail, bez jehož potvrzení k registraci nedojde. Služba je poskytována zdarma.

Budeme rádi, předáte-li informaci o existenci této služby Vašim příbuzným, známým či lidem ve Vašem okolí. Děkujeme.

Případné dotazy nebo připomínky pište na ou@prestavlkyucercan.cz.

Ing. Radek Novák, místostarosta

Datum vložení: 19. 9. 2018 0:00