FK Soběhrdy B - Sokol Přestavlky B 2:3 (1:1)

Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - neděle 19.04.2015, 10:15 hodin.

M. Pohůnek, L. Bursík ml., P. Mrázek.

Sestava:
1 Barchanski - 2 A. Bursík (C), 3 M.Pohůnek, 4 Z. Drazdík, 5 J. Mikulanda, 6 Tomíček, 7 Siedl, 8 P. Mrázek, 9 Kroulík, 10 Pfeffer, 11 M. Mikulanda.

Střídali:
13 L. Bursík (22. minta Pfeffera), 17 Toman (46. minuta Barchanského) 16 P. Novák (68. minuta Seidla).

Na příšerně nerovném terénu v Soběhrdech se příliš kombinace hrát nedá. Míč neustále poskakuje a tak jeho kontrola je nesmírně těžká. Ve 22. minutě šel důsledně za míčem Pfeffer, domácí bek ho zfauloval a způsobil tak částečné zranění domácímu gólmanovi, ale hlavně se zranil Pfeffer. Domácí bek vyfasoval žlutou a my kopali pokutový kop. Ten bezpečně proměnil M. Pohůnek - 0:1. O osm minut  později centrovali domácí z pravé strany, před naší bránou nešťastně tečoval A. Bursík a to do vlastní sítě - 1:1. V 57. minutě zahrál zkrácený rohový kop z pravé strany P. Mrázek, na první tyči hlavičkoval L. Bursík a to rovnou pod břevno do sítě - 1:2. Naši pak mohli pojistit vedení zvláště po rohových kopech, ale gól nedali. Dvakrát měl šanci M. Mikulanda ale ten ne a ne se trefit. V 60. minutě udělal zbytečný faul A. Bursík a domácí z penalty snadno vyrovnali - 2:2. Rozhodnout mohli domácí, ale dvakrát skvěle zakročil gólman Toman. V 75. minutě dostal pas za obranu domácích Pavel Mrázek, unikl obráncům a podél vybíhajícího brankáře domácích dal gól - 2:3. Ani domácí ani hosté se už k ničemu nebezpečnému nedostali a tak naši slavili vítězství.
Datum vložení: 19. 4. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 19. 4. 2015 0:00