SK Posázavan Poříčí nad Sázavou B - Sokol Přestavlky B 5:0 (2:0)

Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - sobota 14.06.2014, 16:30 hodin.

Sestava:
1 Hopko - 3 Mir. Kačírek - 5 Kužel, 3 A. Bursík, 6 Seidl - 9 Smíšek, 8 Kroulík, 10 Matoušek, 4 Z. Drazdík - 11 M. Mikulanda (kapitán), 7 L. Bursík ml.

Střídali:
12 Pfeffer (70. minuta M. Mikulandu).

Naši ve velmi oslabené sestavě a se čtyřmi částečně zraněnými hráči nestačili na dobře kombinující domácí hráče a dá se říci, že odjížděli s milosrdnou porážkou 5:0, protože to co domácí dokázali zahodit v naprosto vyložených pozicích, bylo až nepochopitelné. Navíc náš gólman Hopko dokázal zabránit nejméně pěti brankám. Už v 16. minutě se domácí prokombinovali až před našeho brankáře a do prázdné branky dali první gól - 1:0. Ve 38. minutě přišla přihrávka z levé strany až před našeho brankáře a nekrytý domácí útočník snadno skóroval - 2:0. V 63. minutě přišel centr zleva a domácí hráč trefil z voleje k tyči - 3:0.
V 81. minutě si došel pro rozehrávku od naší brány Matoušek, snadno si nechal míč vzít a domácí trestali - 4:0. Poslední gól dali domácí v 86. minutě když vyšachovali naší obranu a do prázdné branky uzavřeli na 5:0. Z našich měl dvě gólovky L. Bursík ml. ale nohou trefil jen gólmana a z čisté pozice přestřelil hlavou. Dvě pěkné střely z dálky předvedl Matoušek, ale míč šel v obou případech jen těsně nad břevno. Naši dohrávali naprosto zdecimovaní a čtyři z nich kulhající a tak není divu, že běhaví domácí se často prokombinovali až před našeho brankáře, ale dokázali přehodit branku i z metru nebo jejich střely vyrážel Hopko na rohové kopy. Zbytečných ztrát míče na vlastní polovině se dopouštěli naši hráči velice často a tak domácí měli snadnou cestu před naší bránu. Na zadním stoperu obstál zkušený Mirek Kačírek a Dušan Hopko pochytal mnoho domácích gólových šancí.

Datum vložení: 15. 6. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 15. 6. 2014 0:00