Sokol Bukovany - Sokol Přestavlky B 2:2 (2:1)

Poslední mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - sobota 13.06.2015, 17:00 hodin.

Mistrovské utkání.

Petr Konvička (Týnec n/S.).

Branky:
M. Mikulanda, J. Mikulanda.

Sestava:
1 Barchanski - 2 A. Bursík (C), 3 Bílek, 4 Z. Drazdík, 5 J. Drazdík, 6 Tomíček, 7 P. Pantoflíček, 8 M. Pohůnek, 9 D. Pohůnek, 10 Brambora, 11 M. Mikulanda.

Střídali:17 Toman (30. minuta Barchanskiho), 12 J. Mikulanda (46. minuta Tomíčka), 13 Pfeffer (46. minuta Bílka), 15 Tauer (46. minuta D. Pohůnka), 14 Seidl (70. minuta J. Drazdíka).

V posledním mistrovském utkání sezóny nepředvedli naši hráči tak dobrý výkon jako posledně doma. Dopouštěli se příliš chyb v rozehrávce a dva kiksy naší obrany potrestali domácí dvěma góly. Naši však vedli, když ve 13. minutě vysunul M. Pohůnek do brejku M. Mikulandu a ten suverénně proměnil - 0:1. Ve 33. minutě po chybě obrany neudržel míč Toman v rukou a domácí obloučkem přes Tomana srovnali - 1:1. Bukovanští pak o čtyři minuty později využili zaváhání našich beků, kteří neodkopli míč z hranice pokutového území a domácí hráč ho poslal do naší sítě - 2:1.  Domácí zahodili za první poločas dvě tutovky a jedenkrát zachraňoval skvělým zákrokem Barchanski. Naši hráči měli zejména v podobě dvou přestřelených tutovek M. Pohůnka také gólovky, ale nedali je. V druhé půli naši přidali, mačkali domácí, ale hodně přihrávek před vápnem kazili. Tři tutové gólovky na kopačkách Honza Mikulanda, ale ani jedenkrát nedal. Střely ze střední vzdálenosti z našich kopaček jen míjely bránu. Domácí mohli utkání také rozhodnout ve svůj prospěch, ale dvakrát jim radost překazil skvělými zákroky Kuba Toman. Pět minut před koncem po závaru ve vápně domácích prostřelil míč do sítě konečně Honza Mikulanda a bylo vyrovnáno - 2:2. Naši měli snahu zápas rozhodnout, ale v koncovce se jim už nic nepodařilo.
Datum vložení: 14. 6. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 14. 6. 2015 0:00