Sokol Neveklov B - Sokol Přestavlky B 1:2 (0:1)

Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - sobota 06.09.2014, 17:00 hodin.

Sestava:
1 Barchanski - 2 M. Pohůnek - 5 Kužel, 6 Tomíček, 4 Z. Drazdík - 3 J. Mikulanda, 7 Kroulík, 8 Růžička, 10 Pfeffer - 11 M. Mikulanda, 9 J. Drazdík.

Střídali:
12 Seidl.

Utkání bylo dlouho vyrovnané, i když přestavlčtí si vytvořili více gólových šancí, ale v koncovce selhávali. Když propustili hráče domácích po dlouhém pasu, ten šel sám a šanci v 35. minutě využil - 1:0. O tři minuty později se konečně prosadili i hosté. Na uličku si do vápna zaběhl J. Drazdík, zleva poslal míč před branku, kde byl sám J. Mikulanda, který lehce doklepl - 1:1. V druhé polovině zápasu si hosté z Přestavlk vytvořili tolik gólových šancí, že skóre mohlo být už nejméně o čtyři góly, ale gólman domácích vše vychytal, jednou mu pomohla dokonce i tyč. Třikrát měl gól na noze J. Mikulanda, dvakrát M. Mikulanda, jednou Seidl, jednou Z. Drazdík. Dva dobře kopnuté trestné kopy M. Pohůnka vyrážel brankář domácích jen na roh. Až v 82. minutě prošel míč po kombinaci po pravé straně až doleva na volného Seidla, ten si míč zpracoval a střelou přes celou bránu za tyč poslal hosty do zaslouženého vedení - 1:2. Přestavlčtí mohli své vedení pojistit, ale finální přihrávky před bránou domácích obránci pochytali a tak utkání skončilo 1:2. Hosté zabojovali, líbil se zejména stoper M. Pohůnek, ale všech dvanáct hráčů Přestavlk zahrálo nadprůměrně a hlavně jako dobrý kolektiv.
Datum vložení: 6. 9. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 6. 9. 2014 0:00