Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - sobota 03.05.2014, 14:00 hodin.

Jiří Mikolášek (Týnec n/S.).

Sestava:
1 Toman - 2 Lapka – kapitán- 5 Kužel, 3 A. Bursík, 4 I. Novák - 7 Dufek, 8 Kroulík, 6 Tomíček, 9 Velebil - 11 M. Mikulanda, 10 Matoušek.

Střídali:
12 Bílek (70. minuta Kužela), 13 Z. Drazdík (73. minuta Velebila), 15 J. Drazdík (81. minuta Dufka).
Připraveni:
1 Hopko, 14 M.Novák.

Naše béčko podalo proti ambiciózním Čerčanům obětavý a velmi bojovný výkon. Hosté z Čerčan dohánějící čtyřbodové manko vedoucího Miličína přijeli vyhrát a šli už ve 3. minutě do vedení. Dlouhý centr z půli hřiště našel volného útočníka hostí a ten pohodlně skóroval 0:1. Celý první poločas byl boj otevřený, hosté byli o malinko fotbalovější, ale pojistku v podobě druhé branky se jim dát nepodařilo. I naši hráči párkrát zahrozili, ale vyrovnat se jim podařilo až ve 43. minutě M. Mikulandou. Celý druhý poločas byl obrovský boj. Hosté mohli dát tři, čtyři góly, dvakrát nastřelili jen nohy gólmana Tomana, dvakrát mířili vedle. Ale i naši hráči měli obrovské gólovky. Tu největší po útoku dva na jednoho zahodil M. Mikulanda, když překopl odkrytou bránu, A. Bursík mířil hlavou po ideálním centru jen do nohou brankáře hostí. Ten se blýskl dvěma robinzonádami, při nichž vyrážel pěkné střely našich. Ti dokázali ustát posledních deset minut, kdy čerčanští zoufale tlačili a tak skončil zápas asi spravedlivou remízou.
Datum vložení: 3. 5. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 3. 5. 2014 0:00
Autor: Ing. Radek Novák