Sokol Přestavlky B - FK Soběhrdy B 1:2 (0:1)

Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - sobota 19.04.2014, 14:00 hodin.

Libor Hejný (Vlašim).

Sestava:
1 Hopko - 3 A. Bursík - 2 Z. Drazdík, 6 Tomíček, 5 Pivoňka - 4 Bílek, 8 Kroulík, 9 M. Novák, 7 Velebil - 11 M. Mikulanda-kapitán, 10 Vašák.
Střídal:
12 Dufek (46. minuta Bílka), 13 J. Drazdík (46. minuta Vašáka), 14 L. Bursík (76. minuta J. Drazdíka).

Naše mužstvo předvedlo velmi slabý výkon proti poslednímu týmu tabulky. Mnoho nepřesností v rozehrávce, v první půli mnoho dlouhých nakopávaných míčů a málo kombinace protože chyběl pohyb bez míče. Hosté se však také těžko dostávali k naší brance. Ve 28. minutě nechali naši míč od pravého rohového praporku odcentrovat, nikdo nešel s dvěma nabíhajícími hráči Soběhrd, z nichž jeden hlavou pohodlně skóroval do odkryté brány - 0:1. Po poločase zlepšili naši přechod do útočné fáze kombinací po zemi a ve 47. minutě se jim podařilo skóre srovnat, když z pravé strany poslal míč před bránu M. Mikulanda a ve skluzu dorážel pohotově Dufek - 1:1. Snaha našich o obrat ve skóre byla patrná, ale dostávali se jen k vápnu hostí. Když už chtěli zakončit střelou tak to byly jen "pejchavky", které gólmana hostí nemohly ohrozit. V 79. minutě se dopustil kardinální chyby Tomíček, namazal do běhu soběhrdskému hráči a ten šel sám a podél našeho brankáře skóroval - 1:2. Snahu o změnu skóre nelze našim upřít, ale fotbalovosti v tom bylo pramálo. Hosté se tak radovali z prvního vítězství v soutěži.
Datum vložení: 19. 4. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 19. 4. 2014 0:00