Sokol Přestavlky B - FK Soběhrdy B 2:3 (0:1)

Mistr. zápas IV.tř.A - ne 11.10.2015 v 15 hodin.

J.Mikulanda, Strnad.

Sestava:

1 Barchanski - 2 A.Bursík(C) - 3 Šach, 5 J.Drazdík, 4 Pfeffer - 6 Tauer, 7 Kroulík, 8 Strnad, 9 J.Mikulanda - 11 M.Mikulanda, 10 L.Bursík ml.

Střídali: 12 Smíšek(46.min L.Bursíka), 13 Seidl(46.min M.Mikulandu), 14 Z.Drazdík(46.min J.Drazdíka), 16 D.Pohůnek(46.min Kroulíka), 15 Vorálek(60.min Pfeffera).

Do 10.minuty hry předvedli domácí jen dva centry do pokutového území hostí, ale ty vždy odvrátili do bezpečí. V 11.minutě stříleli prvně nebezpečně hosté, ale jen vedle brány. V 19.minutě napřáhl ke střele z dvaatřiceti metrů J.Drazdík, míč se odrazil od břevna, následně hlavičkoval L.Bursík jen do brankáře, který vyrážel na roh. Po rohu se dostal ke střele z levé strany M.Mikulanda, ale golman Soběhrd vyrážel nad břevno na roh. Ve 22.minutě znovu po rohu se k odraženému míči dostal Strnad ale pálil jen vysoko nad bránu. O dvě minuty později vystřelil pěkně náš bývalý hráč P.Vašák a Bachanski musel vyrážet jen na roh. V 33.minutě předvedli hosté jednoduchou narážečku a jejich hráč podél našeho golmana snadno skóroval - 0:1. V 38.minutě předvedli narážečku i naši, ale J.Mikulanda pálil jen do golmana. Minutu před poločasem zakombinovali pěkně hosté, jejich hráč šel sám, ale jeho střelu vyrážel Barchanski nohama. V 54.minutě se dopustili naši obránci kardinální chyby, jejich rozehrávku zpět zachytil útočník hostí, obešel brankáře a poměrně z úhlu stačil zasunout do naší sítě - 0:2. Pak se dostal ke střele náš Strnad, ale pálil jen vedle, hosté však z levé strany trefili naši bránu, Barchanski však stačil míč vyrazit do strany. V 70.minutě prostrčil míč do ulice Šach, tam si šikovně naběhl J.Mikulanda a podél golmana snížil-1:2. Snaha našich o vyrovnání byla znát, ale centry nestačil nikdo zakončit a střely končily mimo tři tyče soběhrdské brány. V 80.minutě se zdařila našim kombinace po levé straně, míč dostal Strnad a po zaseknutí ho poslal přes celou bránu do sítě - 2:2. V 86.minutě se zdařila akce hostům po pravé straně, zpětnou přihrávku na vápno přepustil jeden hráč druhému zcela volnému a ten technickou střelou poslal hosty do vedení - 2:3. Naši se pak snažili zejména o dlouhé pasy do vápna hostí, ale ti odolávali a stačili odvracet. V poslední minutě hry kopali naši rohový kop z pravé strany, ke zteči soběhrdské brány se nechal strhnout i náš brankář Barchanski a nakonec to byl on kdo v pádu hlavičkoval jen půldruhého metru vedle brány hostí. Pak už rozhodčí Konvička posledním hvizdem zápas ukončil.

Datum vložení: 12. 10. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 12. 10. 2015 0:00