Sokol Přestavlky B - Jawa Pecerady 4:7 (1:2)

Ne 10.4.2016 v 15 hodin - mistr. zápas IV.tř.A.

Rozhodčí: Michal Šíma (Struhařov)

Branky: Smíšek, M.Mikulanda, J.Mikulanda a L.Bursík ml.

Sestava: 1 Barchanski - 9 M.Novák - 2 Šach, 4 J.Drazdík, 3 Z.Drazdík(C) - 5 Figr, 7 Kroulík, 10 Smíšek, 8 Tauer - 11 M.Mikulanda, 6 Strnad.
Střídali: 13 A.Bursík(15.min Šacha), 17 Toman (46.min Barchanského), 12 J.Mikulanda (46.min Figra), 14 L.Bursík ml.(46.min Smíška), 16 Pruš(64.min Tauera).

Utkání bylo v režii hostujících Pecerad. Naši hráči vydrželi se silami a s rozestavením hráčů tak poločas. Pak už to bylo hodně chaotické a chyby kupila především přetížená obrana. Peceradští toho dokonale využili a dokázali ze šancí skórovat. Domácí vedli když se trefil už v 3.minutě Smíšek - 1:0. Hosté však v 11.minutě srovnali a v 15.minutě šli do vedení 1:2. Ve 20.minutě trefil Z.Drazdík břevno z dobrých pětatřiceti metrů. Po změně stran se pěknou střelou trefil M.Mikulanda a znovu srovnal skóre - 2:2. Když naše obrana nestačila včas odkopnout balon z malého vápna, hosté jim ho sebrali a pohodlně dopravili do sítě - 2:3. O deset minut později rozebrali peceradští naši obranu, šli dva na jednoho a zvýšili na 2:4. V 70.minutě, v 72. a 76. skórovali hosté třikrát za sebou a zápas definitivně rozhodli ve svůj prospěch. V 84.minutě se dostal ve vápně hostí k míči J.Mikulanda a opakovanou střelou snížil na 3:7. V poslední minutě zápasu podrazili hosté ve vápně Kroulíka a nařízenou penaltu proměnil L.Bursík na konečných 4:7.
Datum vložení: 10. 4. 2016 0:00
Datum poslední aktualizace: 10. 4. 2016 0:00