Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - sobota 17.05.2014, 14:00 hodin.

1 Bečvář - 2 Lapka (kapitán) – 3 Seidl, 4 Kužel, 5 Z. Drazdík – 6 Kroulík, 7 Dufek, 8 Velebil, 9 J. Drazdík – 11 M. Mikulanda, 10 Hopko.

Střídal:
12 Vašák (L. Bursík ml.) v 70. min J. Drazdíka.

Připraveni:

Už v 1. minutě unikl po levém křídle rychlý útočník hostí, přesnou přihrávkou našel před brankou svého spoluhráče a ten pohodlně zavěsil - 0:1. Miličín pak hrozil zejména po rohových kopech, ale naši odolávali. I naši hráči přišli s šancemi. Dvakrát mohl skórovat Velebil, ale ani sólo, kdy šel sám na brankáře, neproměnil. Druhá půle už se hrála za stálého deště, terén byl velice těžký, což ztěžovalo zejména kombinaci po zemi. V 65. minutě podcenil střelu k tyči domácí gólman, míč sklouzl po promočeném trávníku a zapadl do branky – 0:2. O chvilku později měl brankovou příležitost náš M. Mikulanda, ale míč ómu sebral na brankové čáře skvělý gólman hostí. Do konce utkání se už nic podstatného nestalo a tak náš oslabený tým podlehl lídrovi tabulky.
Datum vložení: 18. 5. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 18. 5. 2014 0:00
Autor: Ing. Radek Novák