Sokol Přestavlky B - SK Chocerady B 2:4 (0:2)

Přípravný zápas - sobota 28.03.2015, 15:00 hodin.

Přípravné utkání.

Rozhodčí:
M. Stibůrek - laik Přestavlky (1.poločas), Petr Havránek - laik Čerčany (2.poločas)

Branky:
Urbánek 2.

Sestava:
1 Barchanski - 3 Tomíček (C) - 4 Vorálek, 2 Z. Drazdík, 9 J. Pantoflíček - 7 Biroš, 8 Seidl, 15 Kroulík, 6 J. Drazdík - 11 M. Mikulanda, 10 Pfeffer.

Střídali:
12 Urbánek.

Přátelský zápas a béčkem Chocerad byl vyrovnaný, ale hosté byli kombinačně daleko lepší a jejich stará garda vyučovala naše mladé hráče v kombinaci na jeden dotek. V první půli se naši nedostali k ohrožení branky a hosté z Chocerad trestali. Často se prokombinovali do blízkosti naší brány, ale dlouho se nemohli trefit do brány. Až v 19. minutě využili domácí chyby v rozehrávce  mladého Vorálka a otevřeli skóre - O:1. Naši se snažili, ale hosté trestali z rychlého brejku v 34. minutě - 0:2. Chvíli po poločasové přestávce rozebrali naší obranu hosté z Chocerad a přidali třetí gól - 0:3. V 61. minutě zaběhl na míč za obranu hostí Urbánek a před vybíhajícím gólmanem hostí stačil tečovat do sítě - 1:3. Sedm minut před koncem se hosté z Chocerad dostali do rychlého brejku s přesným zakončením - 1:4. V 86. minutě šel znovu míč za obranu Chocerad, hbitý Urbánek byl u míče první a podél gólmana upravil na konečných 2:4. Naši propadli v kombinaci, hosté je zkušeně rozebírali, ale přesto mohli naši dát gól i z třech nadějných šancí. Stejně tak ale mohli několikrát inkasovat, ale i hosté dokázali spálit několik gólových šancí.
Datum vložení: 29. 3. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 29. 3. 2015 0:00
Autor: Ing. Radek Novák