Sokol Přestavlky B - Sokol Bukovany  3:3 (2:1)

Ne 4.9.2016 v 15 hodin - mistr. zápas IV.tř.A.

Rozhodčí: Martin Macháček(Čerčany).

Branky: J.Mikulanda 2, L.Bursík ml.

Sestava: 1 Barchanski - 3 A.Bursík, 2 Brambora, 5 J.Drazdík, 4 Z.Drazdík(C), 6 Tauer, 7 P.Novák, 8 Kroulík, 9 D.Šturc - 10 L.Bursík ml., 11 Smíšek.
Střídali: 13 J.Mikulanda, 14 Rada, 12 M.Mikulanda, 15 Vorálek, 16 Seidl.

Už v 7.minutě dovolili domácí průnik Bukovan do vlastního vápna a ti toho využili a vstřelili první gól zápasu - 0:1. V 38.minutě dostal míč do levé strany J.Mikulanda míč poslal před bránu kam nabíhal L.Bursík a ten skóre srovnal - 1:1. Minutu před poločasem předvedli domácí hezkou kombinační akci znovu po levé straně, míč putoval po ose Kroulík, Šturc a J.Mikulanda, který poslal míč po zemi podél golmana do sítě - 2:1. Ve 48.minutě přišel rychlý protiútok  hostí, první střelu Barchanski nohou vyrazil, ale na opakovanou střelu už nedosáhl - 2:2. V 58.minutě zaváhala domácí obrana a bukovanští toho využili, dali gól a šli do vedení - 2:3. V 80.minutě poslal míč za obranu Brambora, J.Mikulanda tečoval hlavou a míč skončil v síti Bukovan - 3:3. Snaha domácích i hostí o rozhodující branku vyšla vniveč a tak skončil zápas asi zaslouženou remízou.

Datum vložení: 4. 9. 2016 0:00
Datum poslední aktualizace: 4. 9. 2016 0:00