Sokol Přestavlky B - Sokol Nespeky B 2:7 (1:4)

Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - sobota 7.06.2014, 14:00 hodin.

Lapka a Vašák.

Sestava:
1 Hopko - 2 Lapka (kapitán) - 5 J .Drazdík, 3 A. Bursík, 4 Z. Drazdík- 8 Seidl, 6 Tomíček, 9 Matoušek - 10 Blokeš - 11 M. Mikulanda, 7 Vašák.

Střídali:
13 L. Bursík st. (32. minuta Lapku), 14 Kužel (62. minuta Blokeše), 13 L. Bursík ml.(70.minuta Vašáka).

Naši hráči nestačili na velmi dobrého soupeře z Nespek, který má našlápnuto na postup do III. třídy. Až příliš chyběli rychlostně vybavení hráči, jako Velebil, Kroulík, Bílek. Ale i bez nich zabojoval náš B-tým proti dobře kombinujícímu soupeři. Už v 6. minutě si zleva naběhl do našeho vápna hráč Nespek a křižnou střelou přes celou bránu poslal hosty do vedení - 0:1. V 17. minutě srazili hosté ve svém vápně kličkujícího M. Mikulandu a z nařízené penalty srovnal s přehledem Ríša Lapka - 1:1. O minutu později šli hosté do vedení, když po chybné rozehrávce Z. Drazdíka ve středu hřiště přišel rychlý brejk Nespek a nekompromisní zakončení - 1:2. Ve 23. minutě šla rychlá kombinace znovu do levé strany, rychlý náběh nespeckého hráče a střela přes celou bránu k tyči - 1:3. V 37. minutě přišel centr před naší bránu, míč prošel až ke vzdálenější tyči a tam dorážel nespecký hráč - 1:4. Podobná situace nastala už v druhé půli, centr zprava a dorážka do naší sítě - 1:5. V 58. minutě si podél postranní čáry naběhl rychle Z. Drazdík, potáhl až do vápna, zpětnou přihrávku napálil z voleje Ondra Vašák pod břevno a snížil na 2:5. V 72. minutě přišla hezká a rychlá kombinace Nespek a z pravé strany znovu střelou přes celou bránu, přidali hosté šestý gól - 2:6. Poslední gól zápasu přišel v 77. minutě, když hezká kombinace skončila zpětnou přihrávkou z pravé strany a přesná střela skončila v naší síti - 2:7. Naši se snažili, ale soupeř byl běhavější, přehrával naše hráče rychlou kombinací a přesnou střelbou.
Datum vložení: 8. 6. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 8. 6. 2014 0:00
Autor: Ing. Radek Novák