Sokol Přestavlky B - Sokol Ostředek 2:3 (0:2)

Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - neděle 26.04.2015, 14:00 hodin.

P. Pantoflíček a Z. Drazdík.

Sestava:
1 Toman - 2 A. Bursík (C), 3 P. Pantoflíček, 4 Z. Drazdík, 5 Vorálek, 6 Tomíček, 7 Kroulík, 8 D. Pohůnek, 9 J. Drazdík, 10 L. Bursík ml., 11 M. Mikulanda.

Střídali:
12 J. Mikulanda (46. minuta Tomíčka), 13 Seidl (46. minut Bursíka), 15 Brambora (46. minuta Vorálka), 14 Pfeffer (79. minuta A. Bursíka).

Připraveni:
17 Barchanski.

Domácí v prvním poločase velmi snadno ztráceli míče a hosté je za to trestali rychlými brejky. Z dvou dali  za 21 minut dvě branky. Pak dokázali zahodit několik sólových nájezdů a tak šli do druhé půle s náskokem 0:2. V druhé půli se domácí zlepšili, dokázali si lépe přihrát a vytvořili si i gólové šance. Přesto to byli znovu hosté, kteří dokázali potrestat další chybu domácí obrany a vedli už 0:3. Když se v 61. minutě trefil z trestného kopu P. Pantoflíček a snížil tak na 1:3, svitla domácím ještě naděje na lepší výsledek. V 72. minutě zahrávali domácí rohový kop, po něm přišla zpětná přihrávka na Z. Drazdíka a ten se trefil přes celou bránu k tyči - 2:3. To co pak zahodil J. Mikulanda a následně Seidl bylo k nevíře. Z malého vápna trefili jen do  gólmana. Další gól už nepřišel a tak hosté z Ostředka brali tři body.
Datum vložení: 26. 4. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 26. 4. 2015 0:00