Sokol Přestavlky B - Sokol Zaječice 3:2 (0:1)

Mistr. zápas IV.tř.A - ne 22.11.2015 ve 13.30 hodin.

Rozhodčí: Jiří Mikolášek (Týnec n/S.)

Branky: Smíšek 2, M.Pohůnek.

Sestava: 1 Toman - 10 Brambora - 2 J.Pantoflíček, 5 Pfeffer, 6 J.Drazdík - 8 D.Pohůnek, 9 Kroulík, 3 J.Mikulanda, 4 M.Pohůnek - 11 M.Mikulanda(C), 7 L.Bursík ml.
Střídal: 12 Smíšek (46.min Bursíka).

Poslední podzimní zápas našeho B-týmu se hrál za velmi chladného počasí a hra byla velmi neurovnaná z obou stran. Domácí se dostali k pořádnému ohrožení branky Zaječic až po úvodní půlhodince, kdy se víceméně hrálo od vápna k vápnu. V 30.min pálil vedle L.Bursík, o minutu později J.Mikulanda. V 33.minutě stříleli hosté, odražený míč uklidil útočník hostí do naší sítě - 0:1. O minutu později mohli naši vyrovnat když centr zleva zakončoval M.Mikulanda ale jen do břevna branky hostí. Pět minut před poločasem dostal pas do pravé strany D.Pohůnek ale míč zbytečně zvedl podél celé brány vedle. Do druhé půle vystřídal na hrotu útoku domácích Bursíka Smíšek a hned po deseti minutách srovnával, když dorážel odražený míč po střele M.Pohůnka - 1:1. V 60.minutě se dostali před naší branku hosté a dokázali míč dorazit do naší sítě - 1:2. V 70.minutě se znovu prosadil Smíšek, když zase byl na správném místě a po našem rohu dorážel  míč do sítě Zaječic - 2:2. Strhnout vítězství na naší stranu mohl v 80.minutě mladý D.Pohůnek, ale ve velké gólové šanci mířil jen vedle brány. V 81.minutě zachytili naši špatnou rozehrávku hostí, míč dostal M.Pohůnek, prošel zleva do vápna hostí a střelou přes celou bránu za tyč poslal naše do vedení - 3:2. O tři minuty později mohl pojistit naše vedení Kroulík, když se dostal z pravé strany až před golmana hostí, který jeho střelu po zemi přes celou bránu k tyči vykopl nohou jen na rohový kop. Snaha našich i hostí o vstřelení další branky už přišla vniveč a tak domácí brali tři body za konečné vítězství 3:2.
Datum vložení: 22. 11. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 22. 11. 2015 0:00