Sokol Přestavlky B - TJ Mír Jablonná nad Vltavou 1:10 (1:6)

Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - neděle 10.05.2015, 17:00 hodin.

Sestava:
1 Toman - 2 Bílek, 3 J. Mikulanda, 4 J. Drazdík, 5 D. Pohůnek, 6 Tomíček, 7 Kroulík, 8 M. Pohůnek, 9 Seidl, 10 Brambora, 11 M. Mikulanda (C).

Střídali:
14 L. Bursík ml. (55. minuta Kroulíka).

Hosté z Jablonné předčili domácí sestavu ve všech směrech. Zejména rychlost některých hráčů dokázali hosté zužitkovat v rychlé útoky za naší obranu, kdy chodili sami na našeho gólmana. Když už v 19. minutě dali hosté druhý gól z penalty, vypadalo to s domácími velice špatně. Kroulík pak snížil na 1:2 a za tři minuty na to mohl srovnat M. Pohůnek z pokutového kopu, ale gólman hostí mu ji chytil. Pak už dominovali hosté, vesměs ze samostatných nájezdů na našeho brankáře přidali čtyři branky do poločasu. V tom druhém se domácí snažili držet více balon, ale proměnit některou gólovku byl pro domácí hráče prostě problém. Hosté vydrželi běhat, protože pravidelně trénují a dokončili totální demolici našeho béčka, přidali ještě čtyři branky do neoblíbené" desítky".
Datum vložení: 10. 5. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 10. 5. 2015 0:00