Sokol Přestavlky B - TJ Úročnice 2:3 (0:1)

Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - sobota 05.04.2014, 13:30 hodin.

1 Hopko, 2 Lapka – kapitán, 4 J. Pantoflíček, 6 Tomíček, 3 A. Bursík - 7 Velebil, 9 M. Novák, 8 Kroulík, 10 Matoušek – 11 M. Mikulanda, 5 Pivoňka.

Střídali:
12 Z. Drazdík (46. Bursíka), 16 Kužel (53. M. Nováka), 13 Bílek (66. Velebila).
Připraveni:
14 Pfeffer.

Po rozhárané hře šli v 27. minutě do vedení hosté, když po centru z pravé strany dali gól hlavou - 0:1. Ve 42. minutě chytil penaltu hostů gólman Hopko. V 67. minutě po ojedinělém závaru ve vápně hostí srovnal dorážkou M. Mikulanda 1:1. V 71. minutě zbytečně fauloval Lapka a hosté proměnili penaltu - 1:2. Naši, i když hráli proti deseti (hostům byl vyloučen hráč) se nedokázali prosadit. Velkou šanci zmařil Kroulík, ale hosté měli šancí více. Minutu před koncem po centru zprava zvýšil hostující hráč hlavou do odkryté branky - 1:3. Minutu po tom se dostal k míči ve vápně hostí M. Mikulanda a pohotově zavěsil a stanovil konečné skóre zápasu na 2:3.
Datum vložení: 5. 4. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 5. 4. 2014 0:00