Sokol Zaječice - Sokol Přestavlky B 2:5 (0:1)

Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - sobota 31.05.2014, 17:00 hodin.

1 Hopko - 2 Lapka (kapitán), 3 A. Bursík, 4 Z. Drazdík, 5 Kroulík, 6 Tomíček, 7 Velebil, 8 Kačírek, 9 Seidl, 10 Matoušek, 11 M. Mikulanda.

Střídal:
12 Bílek (46. minuta Z. Drazdíka), 13 Vašák (75. minuta Kačírka).

Připraveni:

Naši hráči nezačali příliš dobře. Na nesekaném a velmi nerovném terénu začali domácí z kopce nakopávanými míči před naší branku a Z. Drazdík při snaze odpálit míč trefil jen vlastní tyč. Ve 23. minutě vystřelil z dálky M. Mikulanda, domácí gólman slabou střelu podcenil, chtěl jí zpracovat nohou, ale rotující míč mu prošel do sítě - 0:1. Po změně stran tečoval nešťastně střelu z dálky A. Bursík a míč skončil za zády Hopka - 1:1. V 59. minutě zahrával z pravé strany přímý volný kop Lapka a zatočil míč svou levačkou do protější šibenice - 1:2. O čtyři minuty později prostřelil Matoušek z hranice vápna vše, co stálo před ním, a zvýšil naše vedení na 1:3. V 72. minutě si zaběhl za obranu domácích Seidl, dostal ideální přihrávku od M. Mikulandy a podél gólmana lehce skóroval - 1:4. V 75. minutě faulovali domácí agilního Matouška ve svém vápně, rozhodčí musel nařídit pokutový kop a ten s přehledem proměnil Ríša Lapka - 1:5. V 82. minutě snížili na 2:5 domácí, když centr neměl gólman Hopko a míč propadl až do naší brány. Na velice nekvalitním terénu přehráli naši domácí Zaječice a v druhé půli rozhodli o jasném vítězství našich barev.

Datum vložení: 1. 6. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 1. 6. 2014 0:00