TJ Bystřice B - Sokol Přestavlky B 1:2 (1:1)

Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - neděle 27.04.2014, 17:00 hodin.

Jakub Průcha (Benešov).

Sestava:
1 Hopko - 2 Lapka (kapitán) - 4 Z. Drazdík, 3 A. Bursík, 5 Bílek - 7 P. Novák, 6 Tomíček, 8 Kroulík, 9 P. Pantoflíček - 11 M. Mikulanda, 10 Pohůnek.

Střídali:
12 Kužel (46. minuta Z. Drazdíka), 13 Brambora (46. Minuta P. Nováka), 15 J. Drazdík (62. minuta M. Mikulandu), 14 O. Vašák (74. minuta Tomíčka).

Branky:
P. Pantoflíček, Pohůnek.

Naše rezerva podala zodpovědný výkon a dokázala se prosadit po standardních situacích. Dlouhé kroucené nákopy z levačky Ríši Lapky byly pro domácí mužstvo velice nebezpečné. V první půli prodloužil hlavou Pohůnek a do branky nasměroval P. Pantoflíček - 1:1. Domácí se totiž dostali do vedení po střele při zemi k tyči už v 15 minutě hry. V druhé polovině zápasu hlavičkoval dlouhý nákop Pohůnek a domácí gólman byl krátký - 1:2. Přesto, že našich se vystřídalo patnáct, vítězství si nenechali vzít a završili tak skvělý vítězný víkend přestavlckých barev.

Datum vložení: 27. 4. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 27. 4. 2014 0:00