TJ Bystřice B - Sokol Přestavlky B 1:3 (0:2)

Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - neděle 26.10.2014, 14:30 hodin.

Branky:
J. Drazdík I., M. Pohůnek, J. Pantoflíček.

Sestava:
1 Vašák - 3 P. Pantoflíček - 5 J. Drazdík I., 6 Tomíček (C), 4 Z. Drazdík - 11 Seidl, 7 Kroulík, 9 Růžička, 10 D. Pohůnek - 2 J. Pantoflíček, 8 M. Pohůnek.

Naši hráči odjížděli do Bystřice bez brankáře a v jedenácti ve slepené sestavě, ale předvedli soustředěný a zodpovědný výkon a ukázalo se, že na slabší mužstvo Bystřice to stačilo. Naši hráči lépe kombinovali a v obraně nedělali chyby a nepouštěli domácí hráče do blízkosti naší brány. Ve 27. minutě rozehrál rohový kop z pravé strany Růžička, skákající hráči domácích i naši hráči míč nezasáhli, míč propadl za ně na malém vápně na nohu J. Drazdíka a ten pohodlně zavěsil do sítě - 0:1. Pak se naši dostávali po narážečkách do vápna domácích, ale druhý gól ne a ne dát. Slibné šance měli Kroulík i Růžička, ale gólman je stačil zlikvidovat. Až v poslední minutě první půle šel po narážečce sám zprava Kroulík, domácí hráč ho srazil a tak rozhodčí pískal pokutový kop. Ten s jistotou proměnil M. Pohůnek a naši šli do kabin s dvoubrankovým vedením. V druhé půli to byli znovu naši hráči, kteří si vytvářeli dobré příležitosti, ale ani Kroulík ani Růžička neobstřelili brankáře domácích. Pěknou střelu z trestného kopu z dobrých třiceti metrů předvedl Z. Drazdík a domácí gólman jen vyrážel na roh. V 79. minutě obral domácího beka o balon M. Pohůnek a šel z pravé strany až k bráně, přihrál na volného J. Pantoflíčka a ten z pěti metrů lehce prostřelil brankáře domácích - 0:3. Domácí se snažili zejména dlouhými nákopy dostat se před naší bránu, ale obrana v čele s jistým zadním stoperem P. Pantoflíčkem řešila vše s přehledem. Když už se domácí dostali k zakončení tak buď pálili vedle, nebo jim dvě tutovky skvěle zlikvidoval zaskakující gólman Ondra Vašák. Jeho klid při sbírání míčů narušil až jediný centr v poslední minutě zápasu, kdy míč neudržel, domácí hráč do něho vrazil a odražený míč prostřelil domácí hráč do naší sítě - 1:3. Ondrovi na chvilku vypadlo rameno, ale v pár vteřinách si ho vrátil na své místo. Za minutu odpískal rozhodčí konec zápasu a naši si tak připsali další tři důležité body. Pochválit musíme všechny hráče za bojovnost a fotbalové přednosti předvedli zejména všichni čtyři obránci, v záloze dobře kombinovali zejména Kroulík s Růžičkou, v útoku pak udržel míč M. Pohůnek a své si odvedl i J. Pantoflíček. Vašák v bráně byl výborný, své si odehráli i dva krajní záložníci Seidl a dorostenec D. Pohůnek.
Datum vložení: 26. 10. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 26. 10. 2014 0:00