TJ Jawa Pecerady - Sokol Přestavlky B 2:1 (0:1)

Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - sobota 23.08.2014, 17:00 hodin.

Sestava:
1 Barchanski - 2 Lapka (C) - 5 Kužel, 12 A. Bursík, 4 Z. Drazdík - 10 D. Pohůnek, 6 Tomíček, 7 Kroulík, 8 P. Pantoflíček - 9 J. Drazdík, 11 Pfeffer.

Střídali:
13 Seidl (46. Lapku).

Už v 2. minutě sehráli naši hezkou kombinační akci, míč dostal po pravé straně do běhu D. Pohůnek, který našel přesnou přihrávkou před malé vápno nabíhajícího P. Pantoflíčka a ten suverénně  proměnil - 0:1. Naši hru kontrolovali a nepouštěli domácí do větších šancí. Dvakrát sice zasahoval gólman Barchanski, ale střely mířily přímo do něho. Naši mohli vedení zvýšit, ale střely byly nepřesné nebo naši dlouho váhali a domácí stačili střely zblokovat. V druhé půli bez zraněného Lapky už naši málo běhali a nechávali domácí častěji u míče. Po chybě a zpětné přihrávce P. Pantoflíčka utekl domácí hráč a bodlem prostřelil našeho brankáře - 1:1. Šest minut před koncem přišel jeden z dalších centrů před naší bránu, naši obránci jen stáli a tak domácí hráč byl u míče dříve a dokopl ho do naší sítě - 2:1. Naši hráli dobře jen půli, v druhé chyběl citelně Lapka a v závěru jsme dohrávali ještě bez zraněného Kužela. Velmi špatně zahrál druhý poločas Kroulík, který ztrácel míče jak na běžícím pásu a A. Bursík párkrát minul jistý odkop přílišným nápřahem. Uspokojil výkon mladého D. Pohůnka.

Datum vložení: 24. 8. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 24. 8. 2014 0:00