Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - sobota 10.05.2014, 17:00 hodin.

1 Hopko – 2 Lapka (kapitán) - 5 Kužel, 3 A. Bursík, 4 Z. Drazdík - 7 Bílek, 9 Seidl, 6 Tomíček, 8 Matoušek – 11 M. Mikulanda, 10 Vašák.

Střídali:
12 J. Drazdík (46. minuta Vašáka).

Připraveni:
13 L. Bursík.

Hráči našeho B-týmu podali znovu velice zodpovědný výkon ve všech řadách, přidali už tradiční velkou dávku bojovnosti a s přehledem získali další tři bodíky. Domácí hráli příliš nepřesně a jejich střelecké pokusy končily mimo naší branku nebo je pohodlně sbíral gólman Hopko. Ale i naši hráči se dostávali do blízkosti domácí branky sporadicky. Až v 37. minutě dostal přihrávku na pravé straně velkého vápna domácích M. Mikulanda, přehodil si míč z pravačky na levou a táhlou střelou přes celou bránu otevřel skóre zápasu – 0:1. Po změně stran vystřídal Vašáka mladý J. Drazdík a naši pokračovali v slušné kombinační hře. Největší šanci zápasu zmařil M. Mikulanda, který dostal přihrávku z pravé strany ke vzdálenější tyči, ale místo trefení odkryté brány upadl přes míč, takže uslyšel ironický výkřik "faul!". Až v 80. minutě šel po pěkné kombinaci z pravé strany na brankáře Bílek, placírkou chtěl poslat míč přes celou bránu k tyči, ale míč směřoval vedle. Naštěstí míč sledoval pozorně J. Drazdík a rychlým skluzem nasměroval míč do sítě – 0:2. Naši už pak dvoubrankové vedení uhájili a venku jsou zatím stoprocentní.
Datum vložení: 11. 5. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 11. 5. 2014 0:00
Autor: Ing. Radek Novák