Vltavan Křečovice - Sokol Přestavlky B 2:3 (1:2)

Mistrovské utkání IV. třídy, skupina A - So 3.10.2015 v 16 hod.

Branky:
Tauer 2, M.Pohůnek.

Sestava: 1 Barchanski - 3 Šach, 2 Pfeffer, 5 Z.Drazdík, 9 Vorálek - 6 Tauer, 7 D.Braný, 8 Kroulík, 4 J.Pantoflíček - 10 M.Pohůnek, 11 M.Mikulanda(C).
Střídali: 13 Seidl(46. Vorálka), 14 D.Pohůnek(55. M.Pohůnka), 12 Smíšek(68.Pantoflíčka).

Naši podali odpovědný výkon a zaslouženě odvážejí z Křečovic tři body. Začátek zápasu patřil domácím. Už v 3.minutě chytil Barchanski střelu z vápna a o 5 minut později včasným vyběhnutím likvidoval sólo domácích. V 10.minutě střílel z vápna jen vedle M.Pohůnek a za 2 minuty minul bránu hlavičkou. Ve 20.minutě dali domácí po rohovém kopu gól a vedli 1:0. Za dvě minuty jsme skóre srovnali když branku vsítil Tauer - 1:1. Pět minut před poločasem střílel gól znovu Tauer a naši vedli 1:2. V 50.minutě přišlo rozhodnutí zápasu. Po rohovém kopu skóroval už tradičně hlavou M.Pohůnek - 1:3. V 86.minutě se podařilo domácím snížit na konečných 2:3.
Datum vložení: 5. 10. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 5. 10. 2015 0:00