FC Křivsoudov - Sokol Přestavlky A 6:3 (3:1)

Mistrovské utkání OP - neděle 07.09.2014, 17:00 hodin.

Sestava:
1 Bečvář - 2 I. Novák, 3 Kondáš, 4 M. Mrázek, 5 Pivoňka, 6 Kučera, 7 Kačírek, 8 P. Mrázek (C), 9 Mastný, 10 Brambora, 11 Sisel.

Střídali:
12 P. Pantoflíček (I. Nováka), 13 M. Pohůnek (M. Mrázka), 14 Z. Drazdík (Mastného).

Přestavlčtí sehráli nešťastný zápas. Než se stačili rozkoukat, dali jim domácí, kteří měli po dvou úvodních kolech nula bodů a skóre 0:8 tři rychlé góly a vedli 3:0. V poslední minutě první půle snížil Kačírek z trestného kopu na 3:1. Úvod druhého poločasu patřil hostům, kteří brzo srovnali na 3:3 a dokonce mohli jít do vedení, kdyby Mastný proměnil, když šel sám na bránu. Jako kdyby tento okamžik nakopl domácí hráče a hosté z Přestavlk se dopouštěli hrubých chyb v obraně. Dopomohli tak značnou měrou domácím ke vstřelení třech naprosto laciných gólů a tak skončil zápas katastrofálním skóre 6:3 v neprospěch přestavlckých.
Datum vložení: 7. 9. 2014 0:00