Jiskra Struhařov  - Sokol  Přestavlky 4:2 (2:0)

Ne 13.11.2016 ve 14 hodin - mistr. zápas OP

Rozhodčí: Michal Babický(Divišov) - Zuzana Stibůrková(Benešov), Karel Berenda(Miličín).

Branky: Sisel, J.Mikulanda.

Sestava: 1 Figr - 6 Kučera, 5 Kondáš - 4 P.Pantoflíček, 11 Sisel - 3 J.Mikulanda, 7 Kačírek, 2 Benák, 10 Brambora - 8 P.Mrázek(C),9 M.Pohůnek.
Střídali: 13 M.Mrázek (46.min P.Mrázka), 12 Tauer (74.min J.Mikulandu), 14 J.Drazdík (83.min Benáka).

Domácí začali z ostra a už v 5.min dali svůj první gól po rohovém kopu - 1:0. Naši hráči se jen těžko dostávali k brance domácích, kteří byli lepší a vypracovali si i mnoho dobrých šancí na gól, ale jejich střely končily mimo bránu nebo byly snadnou kořistí golmana Figra. Až v poslední minutě první půle se jim zdařila kombinace nakrátko před naším vápnem a na konci byl odražený míč, který si domácí hráč nakonec zpracoval a podél brankáře skóroval - 2:0. V druhém poločase domácí hodně přihrávek kazili a naši zpřesnili hru a dostávali se na dostřel k brance Struhařova.  V 50.minutě zahrával zprava rohový kop Brambora , na přední tyči výborně vyskočil Sisel a hlavičkou pod břevno snížil na 2:1. O dvě minuty později měl domácí hráč čistou gólovku, ale jeho střela šla podél celé brány jen vedle. V 53.minutě kopali domácí rohový kop z pravé strany a míč skončil po souboji obloukem v naší síti - 3:1.  O minutu později pěkně pálil z dvaceti metrů Kačírek ale jen těsně vedle.  V 58.minutě mohl navýšit vedení domácí útočník, ale sólo zprava zakončil střelou, která skončila jen dva metry vedle tyče. V téže minutě se povedla akce našim, kombinovali ještě ve vápně domácích, nastřelili jen beka Struhařova, ale odražený míč uklidil do domácí sítě pohotově J.Mikulanda - 3:2. V 63.minutě měli obrovskou šanci domácí po centru zprava ale hlavička samotného hráče domácích šla jen do našeho golmana. V 70.minutě dobře zacentroval z pravé strany Pantoflíček, ale nabíhající Benák míč ve skluzu sám před brankářem nedosáhl. V 78.minutě centrovali domácí zleva ale hlavičkující domácí hráč trefil jen břevno naší brány. V 81.minutě zakončoval naší akci střelou před vápnem Tauer, ale jen těsně vedle. Šest minut před koncem se rozhodl domácí hráč pro střelu z dvaceti metrů zprava a trefil při zemi k přední tyči, Figr míč nedosáhl - 4:2. Domácí vyhráli zaslouženě, naši snesou pochvalu jen za druhý poločas.

Datum vložení: 13. 11. 2016 0:00