Jiskra Struhařov - Sokol Přestavlky A 5:0 (2:0)

Mistrovské utkání - neděle 30.3.2014, 15:00 hodin.

Václav Švejda (Vlašim) - Pavel Svoboda (Vlašim), Petr Špička (Tehov).

Sestava:
17 Toman - 3 Berka - 4 P. Pantoflíček, 6 Kučera, 5 J. Mikulanda - 2 M. Mrázek, 8 P. Mrázek - kapitán, 7 Kačírek, 10 Brambora - 11 Pohůnek, 9 Blokeš.

Střídali:
12 Mastný (57. minuta) Kačírka, 13 Velebil (61. minuta) M. Mrázka, 14 I. Novák (64. minuta) Berku.
Připraveni:
1 Bečvář, 16 Sisel.

Už v 7. minutě střílel z pravé strany M. Mrázek, ale přestřelil stejně tak se dařilo domácímu hráči ve 13. minutě. Ve 20. minutě střílel z 30 m ze standardky Berka, odražený míč dorážel Pohůnek, ale branku minul. Ve 25. minutě střílel domácí útočník podél naší brány a trefil nohu P. Pantoflíčka, který si dal vlastní gól - 1:0. Ve 28. minutě měl nabito P. Mrázek, ale z 12 m mířil vedle. Domácí hrozili zejména po nebezpečných rohových kopech a po centrech ze stran, ale naši vždy odvrátili. Naši měli dvě pěkné šance, ale střelu Pohůnka vyrazil gólman na roh a Bramborovu střelu srazil na roh domácí bek. Ve 42. minutě odvrátili útočnou akci domácích naši jen na vápno a domácí hráč trefil přes celou bránu k tyči - 2:0. Po změně stran  zaváhal při zpracování v našem vápně Kačírek a domácí hráč trefil k tyči - 3:0. V 64. minutě se nešťastně zranil Berka a o deset minut později inkasovali naši hráči po střele k tyči - 4:0. V 76. minutě po chybě Tomana dali domácí snadno poslední gól zápasu - 5:0. Čtyři min před koncem obešel Mastný i gólmana domácích ale z úhlu trefil jen boční síť.
Naši hráči zklamali. V defenzivě udělali až příliš mnoho chyb a podíleli se na třech brankách domácích. V útočné fázi hry chybělo zejména přesné zakončení. Svůj standart odvedli jen Honza Mikulanda, Pavel Mrázek a Martin Pohůnek.
Datum vložení: 30. 3. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2019 14:57
Autor: Ing. Radek Novák