SK Olbramovice - Sokol Přestavlky  3:1 (2:0)

So 29.10.2016 ve 14.30 hodin - mistr. zápas OP.

Rozhodčí: Zdeněk Pessr(Struhařov) - Serghij Shapoval(Benešov), Richard Blahůšek(Benešov).

Branka: Benák.

Sestava: 1 Figr - 2 J.Drazdík, 6 Kučera, 5 Kondáš, 11 Sisel - 14 P.Pantoflíček, 7 Kačírek, 3 Benák, 10 Tauer . 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.
Střídal: 13 I.Novák (75.min Tauera). Připraven: 12 P.Novák.

Hned v 1.minutě měli naši hráči vylouženou gólovou šanci, když centr propadl až na zadní tyč, ale dorážku Pantoflíčka vykopl brankář zázračně z brány. Domácí šli do vedení v 18.minutě, když malou Kučery vystihl domácí hráč a podél golmana Figra dal první branku zápasu - 1:0. Ve 29.minutě se domácí dokázali prosadit podruhé, když střela domácího hráče šla přes celou bránu do tyče a do naší sítě - 2:0. Snaha našich o zkorigování končila jen střelami z dálky, kterým chyběla přesnost. Domácí měli sérii rohových kopů a každý byl nebezpečný. V druhé polovině zápasu se dostávali naši hráči stále častěji před vápno domácích, ale finální zakončení se dlouho nedařilo. Nejdříve v 55.minutě po kličce a zaseknutí přišel krásný centr Pavla Mrázka až na zadní tyč, ale hlavička Kondáše skončila jen pár centimetrů nad levou šibenicí domácí brány. V 63.minutě kopali domácí rohový kop z levé strany, hlavičku domácích přizvedl ještě náš obránce a míč skončil v síti - 3:0. V 82.minutě předvedl P.Mrázek vpravo u rohového praporku dvě pěkné kličky, uvolnil se a jeho centr našel přesně hlavu Benáka ale ten stoprocentní šanci zahodil, když trefil jen golmana. V 89.minutě se dostal k míči ve vápně domácích znovu Benák a z osmi metrů prostřelil brankáře domácích - 3:1. Olbramovičtí vyhráli zápas zaslouženě, když dokázali využít své šance ke gólovému vyjádření. To právě chybělo našim hráčům a tak odjížděli z Olbramovic bez bodu.

Datum vložení: 29. 10. 2016 0:00