Zápas o Pohár OFS Benešov - středa 17.09.2014, 17:30 hodin.

2:4 (proměnili: Kučera, P. Mrázek, Brambora, Kačírek).

Sestava:
1 Bečvář - 11 Sisel, 9 Kondáš - 2 A. Bursík, 3 J. Mikulanda - 6 Kučera, 7 Kačírek, 8 P. Mrázek (C), 10 Brambora - 5 Matoušek, 4 M. Pohůnek.

Střídali:
12 Z. Drazdík, 13 Kroulík, 14 Růžička.

Naši začali zápas dobře. Bramborův trestný kop šel od zdi na roh, centr od J. Mikulandy a následná střela P. Mrázka skončila nad brankou domácích. Pak teprve zahrozili i domácí. Střelu domácího hráče vyrážel Bečvář na roh, rozehraný trestný kop domácích zakončený hlavičkou nad bránu. V 36. minutě chybovali naši hráči v rozehrávce, domácí toho využili a zakončili protiútok střelou za tyč - 1:0. O dvě minuty později využili domácí dlouhý výkop svého gólmana, domácí hráč unikl naší obraně,  šel sám na Bečváře, ale gól nedal. Ve 40. minutě šel po centru Kačírka P. Mrázek sám, udělal kličku brankáři a pohodlně vyrovnal - 1:1. O dvě minuty později zacentroval Brambora, na centr si naběhl J. Mikulanda a střelou na přední tyč poslal naše mužstvo do vedení - 1:2. V 60. minutě pěkně zakombinovali Kučera s P. Mrázkem, který zakončoval střelou, ale domácí brankář vyrážel na roh. V 62. minutě přišel centr či střela domácích, naši včetně gólmana zaváhali a domácí přišli snadno k vyrovnání - 2:2. Tak také utkání skončilo a tak o postupujícím do dalšího kola poháru musely rozhodnout pokutové kopy. Domácí dali jen dvě a naši proměnili čtyři a postoupili dál.
Datum vložení: 21. 9. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2019 14:57
Autor: Ing. Radek Novák