Sokol Chotýšany - Sokol Přestavlky  2:4 (2:1)

So 15.10.2016 v 16 hod - mistr. zápas OP.

Rozhodčí: Pavel Svoboda (Vlašim) - Vojtěch Balata(Benešov), Vladislav Klápa (Benešov).

Branky: Kondáš, Kačírek,  M.Pohůnek, P.Mrázek.

Sestava: 1 Figr- 6 Kučera - 2 M.Mrázek, 5 Kondáš, 4 J.Drazdík - 11 Tauer, 7 Kačírek, 4 P.Pantoflíček, 10 Brambora - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.
Střídali: 13 Pfeffer(85.min Tauera), 12 P.Novák(89.min M.Mrázka).
Připraveni: 14 Tomíček, 17 Hájek.

Už v 1.minutě hry nechali naši obránci utéci domácího hráče, který se nemýlil a překonal našeho golmana  a domácí šli do vedení - 1:0. O čtvrt hodinky se situace opakovala a domácí vstřelili druhý gól - 2:0. Ve hře a v kombinaci byli jasně lepší naši hráči ale gólu se dočkali až ve 24.minutě, kdy se Kondášovi vydařili dvě kličky a jeho střela z hranice vápna skončila v síti domácích - 2:1. Dvě minuty po poločasové přestávce udělali domácí chybu při rozehrávce u půlící čáry, míč jim sebral Kačírek a sólo zakončil podél brankáře do sítě - 2:2. V 53.minutě rozehrál Brambora rohový kop na přední tyč a hlavička Pohůnka skončila jen těsně nad bránou. O tři minuty později se povedla našim pěkná kombinační akce po pravé straně po ose Tauer, Kačírek a P.Mrázek, ten utekl domácímu bekovi a z pravé strany ve vyložené pozici přestřelil. O minutu později se už ale radovali naši hráči. Brambora vystřelil z přímého volného kopu tvrdě, míč skočil před golmanem, který ho jen vyrazil před kopačku M.Pohůnka a ten měl snadnou práci poslat míč do sítě - 2:3. V 57.minutě kopali domácí rohový kop z levé strany a vysoký hráč domácích hlavičkoval jen vedle naší brány. V 61.minutě se povedla kombinace našich po levé straně, na jejímž konci byl Pohůnek tvrdou střelou jen orazítkoval tyč domácí svatyně. O dvě minuty na to, poslali domácí dlouhý nákop z levé strany na naší bránu a k překvapení všech skončil míč na břevně naší brány. V 69.minutě střílel z dálky P.Mrázek ale jen těsně vedle. V 71.minutě přišla krásná kolmice za domácí obránce kam si naběhl Pantoflíček ale podél vybíhajícího golmana jen slabě píchl míč a domácí stačili odvrátit do bezpečí. V 84.minutě nacentroval krásně z pravé strany M.Mrázek kam zleva naběhl Brambora, ale jeho střela z vyložené šance mířila jen vedle brány. V 86.minutě už naši mířili přesně. Po rychlé kombinaci podržel míč Pohůnek, poslal míč doprava na rozběhnutého kanonýra P.Mrázka a ten střelou přes celou bránu k tyči pojistil naše vítězství - 2:4. Domácí se snažili v první půli jen o dlouhé nakopávané míče, v druhé zlepšili kombinaci, ale naši je do vyložených šancí nepouštěli. Jen dva centry prošly téměř malým vápnem, ale tam nebyl nikdo z domácích kdo by mohl zakončit. Tři cenné body tak získali naši hráči.

Datum vložení: 15. 10. 2016 0:00