Sokol Dolní Kralovice - Sokol Přestavlky 0:2 (0:1)

So 16.4.2016 v 17 hodin - mistr. zápas OP.

Rozhodčí: Karel Černý(Tatouňovice) - Jiří Frydrychovský(Benešov), Vrkoslav - laik Dol.Kralovice.

Branky: P.Mrázek, F.Jendele.
Sestava: 17 Bečvář - 6 Kučera, 5 Kondáš - 4 P.Pantoflíček, 2 M.Mrázek - 9 Veselý, 7 Kačírek, 3 J.Mikulanda, 10 Brambora - 11 M.Pohůnek, 8 P.Mrázek(C).
Střídali: 13 F.Jendele (63.min Veselého), 12 J.Drazdík(76.min M.Mrázka), 15 A.Bursík (89.min M.Pohůnka).
Připraven: 14 Figr.

První čtvrthodinka zápasu byla vyrovnaná a ani jedno mužstvo se nedostávalo k zakončení. Ve 14.minutě přišla pěkná střela domácích z 25-ti metrů ale jen nad naší bránu. V 34.minutě zahrávali naši rohový kop z levé strany, přetažený centr byl vrácen na přední tyč kde byl hbitý P.Mrázek a hlavou s tečí domácího beka poslal míč do sítě - 0:1. O čtyři minuty později střílel pěkně Kačírek ale jen těsně nad.  Minutu před poločasovou přestávkou se dostal do brejku po chybě domácích beků Veselý, ale v tísni mířil jen vedle brány.  V 48.minutě zahrávali domácí volný přímý kop z levé strany do našeho vápna a volný domácí hráč hlavičkoval jen vedle naší branky. Velkou šanci srovnat skóre měli domácí v 57.minutě kdy se po centru dostal k odraženému míči domácí hráč a z devíti metrů poslal míč nad naší bránu. V 83.minutě se po pěkné kombinaci našich dostal ke střele Kačírek, golman jen vyrážel před sebe a F.Jendele poslal míč do sítě domácích - 0:2. O minutu později předvedl skvělý zákrok Bečvář, když střelu po zemi vyrazil na roh. Naši pak zcela kontrolovali hru a nepouštěli domácí do blízkosti naší brány a v pohodě uhájili dvougólové vedení a zaslouženě vezou tři body.
Datum vložení: 16. 4. 2016 0:00