Sokol Dolní Kralovice - Sokol Přestavlky A 1:2 (0:1)

Mistrovské utkání OP - sobota 18.04.2015, 17:00 hodin.

Sestava Přestavlk:
1 Bečvář - 2 Kondáš, 3 M. Mrázek, 4 D. Pohůnek, 5 Pivoňka, 6 Kučera, 7 Kačírek, 8 P. Mrázek (C), 9 M. Pohůnek, 10 Brambora, 11 Sisel.

Střídali:
12 J. Drazdík, 13 L. Bursík ml.

Od začátku zápasu se soupeři vzájemně oťukávali, ale domácí měli míč na kopačkách častěji. Ve 24. minutě šli do vedení přestavlčtí, když M. Mrázek po příliš nevydařené střele dopravil míč do domácí sítě - 0:1. Domácí měli snahu o vyrovnání, a když to nešlo kombinačně, uchýlili se k dlouhým nakopávaným balonům za naší obranu. Dlouho se jim nedařilo z toho nic vytěžit. Až v 54. minutě  vyrovnali skóre, když se jim povedla dorážka po standardní situaci - 1:1. V 69. minutě jsme zahrávali rohový kop, míč propadl až ke kopačce P. Sisla a ten ranou pod břevno dal druhý gól Přestavlk - 1:2. Snaha domácích o vyrovnání byla znát, ale naši hráli chytře a hlavně dobře. Do konce zápasu vedení udrželi a získali tak velmi důležité tři body do tabulky OP.
Datum vložení: 19. 4. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2019 14:57
Autor: Ing. Radek Novák