Sokol Kamberk - Sokol Přestavlky  2:2 (0:0)

So 17.9.2016 v 17 hodin - mistr. zápas OP.

Rozhodčí: Karel Černý(Tatouňovice) - Jaroslav Cigler(Lštění), Richard Blahůšek(Benešov).

Sestava: 1 Kučera - 11 Sisel, 5 Kondáš - 2 M.Mrázek, 3 J.Mikulanda - 6 Tauer, 7 Kačírek, 4 P.Pantoflíček, 10 Brambora - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.
Střídal: 12 Benák (56.min Tauera). Připraven:13 J.Drazdík.

Na malém nerovném hřišti v Kamberku se našim nedařila kombinační hra, přesto mohli jít do vedení už v 2.minutě, kdy po centru Kačírka nedosáhl na míč M.Pohůnek, který si šikovně zaběhl za obranu domácích. Domácí příliš nezlobili a dokázali jen jen nakopávat míče dopředu, kde je naši sbírali. V 31.minutě se po kombinaci našich dostal ke střele J.Mikulanda, ale jeho technickou střelu do šibenice vytáhl golman na roh.  Ve 42.minutě se dostal k dorážce po závaru před domácí bránou Tauer, ale jeho tečovaná střela skončila na tyči. Po změně stran ztratil míč před půlící čarou Tauer, domácí se dostali ke střele a ta skončila u tyče v naší síti - 1:0. O dvě minuty později házeli domácí dlouhý aut do našeho vápna, míč přeletěl i Kučeru, který jen prsty tečoval a míč skončil v naší síti - 2:0. Teprve pak přidali naši na důrazu a hned to bylo znát. V 53.minutě házel dlouhý aut Pohůnek, míč přeletěl všechny hráče a k dorážce se dostal P.Mrázek a propálil do sítě - 2:1. V 60.minutě se povedla kombinační akce našim hráčům, doleva dostal míč J.Mikulanda, přihrál před vápno na Pohůnka, ten si zpracoval a levačkou poslal míč k tyči do sítě domácích - 2:2. Tlak našich sílil a po několika centrech měli dokonce dvakrát velkou šanci zvrátit výsledek ve svůj prospěch, ale Kondáš netrefil bránu a stejně dopadla hlavička Pantoflíčka. Největší šanci na gól však měli P.Mrázek, jehož hlavičku po dlouhém autu vyrážel golman domácích jen na roh a pak střídající Benák, který si nevšiml špatného výběhu domácího brankáře a mohl ho lehce přehodit hlavičkou, místo toho míč zpracovával a obránce domácích stačil míč odkopnout do bezpečí. Zápas tak skončil remízou za řízení velice špatného rozhodčího Karla Černého, který naše mužstvo několikrát evidentně poškodil. Naši však zklamali a přesto, že byli v zápase bez klasického brankáře, nechali si dát zbytečně dva laciné góly a výsledek pak honili na poslední chvíli.

Datum vložení: 18. 9. 2016 0:00