Přestavlky u Čerčan

Sokol Popovice - Sokol Přestavlky  1:0 (0:0)

So 22.4.2017 v 17 hodin - mistr.zápas OP.

Rozhodčí: Petr Konvička(Týnec n/S.)-Jaroslav Cigler(Lštění), BVojtěch Šonský(Vlašim).

Sestava: 1 Figr - 6 Kučera, 5 Kondáš - 2 M.Mrázek, 11 Tauer - 3 M.Mikulanda, 7 Kačírek, 4 Benák, 10 Brambora - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.
Střídal: 12 J.Pantoflíček(82.min M.Mikulandu).
Připraven: 13 P.Novák.

Na mokrém terénu to byl vyrovnaný zápas. První šanci měli naši hráči už v 7.minutě, když dlouhý nákop prodloužil hlavou P.Mrázek a nabíhající M.Pohůnek střílel z první ale jen vedle brány domácích. O tři minuty později zahrozili domácí, když centr ze strany našel domácího hráče a ten tvrdou střelou trefil jen Figra a odražený míč uklízel do bezpečí odkopem Kučera. V 13.minutě poslal domácí bek malou domů, kterou dobíhal Kačírek, golman ho odkopem trefil a míč skončil jen dva metry vedle domácí brány. V 16.minutě pálil domácí hráč z voleje jen do Kučery a od něho šel míč na rohový kop. Ve 41.minutě se povedla kombinace našim hráčům po pravé straně, míč našel před vápnem Tauera ten pálil levačkou při zemi a k tyči, ale domácí brankář konečky prstů vyrážel na roh. V 52.minutě hry pálil z první Benák, ale našel jen ruce domácího golmana. O dvě minuty později se odhodlal k sólu znovu Benák ale jeho střela mírně z levé strany minula domácí svatyni o pár decimetrů. 59.minuta hry přinesla rozhodnutí. Domácí záložník si posunul míč na pravačku a z dobrých sedmadvaceti metrů vypálil. Náš golman Figr stál malinko vpředu a míč ho přelétl a s tečí o břevno skončil v naší síti - 1:0. Pojistit vítězství mohli domácí v 73.minutě ale z dobré pozice pálili jen do Figra, který míč vyrážel do pole. Domácí měli i další loženku po rohovém kopu z pravé strany se dostal k hlavičce domácí Kašpar ale naštěstí mířil jen nad břevno naší brány. Snaha našich o případné vyrovnání byla jalová. Dlouhé nákopy odvraceli domácí beci a pořádná střela na domácí branku prostě nepřicházela. Naději mělo jen důsledné sledování míče po našem dlouhém nákopu za obranu domácích v podání agilního Benáka, ale tomu chyběl krok aby byl dřív u míče než golman domácích. Domácí tak uhájili nejtěsnější vítězství a získali tři důležité body.

Datum vložení: 22. 4. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2019 14:57
Autor: Ing. Radek Novák