Sokol Postupice - Sokol Přestavlky  1:1 (1:0)

So 6.5.2017 v 17 hodin - mistr.zápas OP.

Rozhodčí: Milan Rezek(Klimětice)-Vojtěch Nerad(Velíš), Tomáš Kramný(Votice).

Branka: Benák.

Sestava: 1 Figr - 6 Kučera, 5 Kondáš - 2 M.Mrázek, 11 Tauer - 3 J.Mikulanda(C), 7 Kačírek, 4 P.Pantoflíček, 10 Brambora - 8 Benák, 9 M.Pohůnek.
Střídal: 12 J.Pantoflíček(76.min M.Mrázka).

Ve vyrovnaném průměrném zápase se čekalo na první šanci na gól až do 22. minuty, kdy zakombinovalo naše mužstvo po pravé straně, k přihrávce na malé vápno se dostal M.Mrázek, našel nabíhajícího J.Mikulandu, ten pálil z první, ale domácí golman vyrážel na roh. V 37.minutě zahrozili domácí a po závaru v našem vápně trefil domácí hráč našeho obránce a z opakované střely jen nohy padajícího Figra. V 59.minutě kopali domácí přímý volný kop jen do našich obránců, ale odražený míč prostřelil domácí útočník do naší sítě - 1:0. V 75.minutě se povedla kombinace našim po levé straně, Brambora místo střely z velkého úhlu volil prudkou přihrávku před domácího brankáře kam nabíhal Benák, ale dva beci domácích ho pokryli a odkopli na rohový kop. V 77.minutě dostal míč ve středu hřiště Kačírek, nádherně našel rozběhnutého Benáka, ten utekl obránci a lehce z pravé strany prostřelil nekompromisní bombou pod břevno na přední tyč domácího brankáře - 1:1. Snaha obou mužstev o rozhodující gól byla marná, obrany dominovali, ale je pravdou, že slabounký rozhodčí Rezek odpustil domácím penaltu za jasné hraní rukou v pokutovém území.

Datum vložení: 6. 5. 2017 0:00