Sokol Pravonín - Sokol Přestavlky 1:1 (0:0)

Mistr. zápas OP - so 17:10.2015 v 15.30 hodin

Milan Rezek (Klimětice) - Lenka Mařincová(Lukavec), Libor Hejný (laik Vlašim).

Branka:  Kačírek.

Sestava: 1 Bečvář - 4 P.Pantoflíček - 6 Pivoňka, 5 Kondáš, 2 F.Jendele - 11 D.Braný, 7 Kačírek, 3 J.Mikulanda, 10 Brambora - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.
Střídal: 12 M.Mrázek (70.min P.Mrázka). Připraveni: 13 A.Bursík, 14 J.Pantoflíček.

Do 12 minuty měli dva nebezpečné centry před branku naši hráči, ale domácí stačili odvrátit, domácí měli jeden centr, který Bečvář nedosáhl a hlavička domácích skončila jen vedle. V 17.minutě musel střelu domácích po zemi vyrážet Bečvář k rohovému praporku. V poslední minutě první půle se povedla akce našim hráčům, za obranu domácích se dostal Pavel Mrázek, ale sám před golmanem domácích trefil jen jeho nohy a odražený míč střílel J.Mikulanda jen do domácího beka.  Ve 47.minutě se povedla našim pěkná akce po pravé straně, hezky se uvolnil P.Mrázek, přihrál D.Branému ale jeho střela šla podél celé brány vedle. V 55.minutě přišel centr našich z levé strany, domácí golman se srazil s vlastním bekem, míč se dostal na Kačírka a ten z voleje prostřelil do sítě - 0:1. O minutu později mohl pojistit naše vedení J.Mikulanda když dostal zpětnou přihrávku od P.Mrázka, který utekl domácí obraně, ale jeho střela trefila jen brankář domácích. V 65.minutě zaútočili domácí po pravé straně, jejich hráč poslal míč přes celou bránu a ten se otřel jen o tyč naší brány. Domácí pokračovali v útočné akci, jejich hráč se uvolnil v našem vápně a tam ho podrazil P.Pantoflíček a rozhodčí Rezek musel pískat pokutový kop. Ten domácí bezpečně proměnili - 1:1. V 81.minutě se povedla útočná akce našim po pravé straně, míč směřoval do brány domácích, pomezní Mařincová signalizovala branku, ale rozhodčí Rezek nereagoval a hrálo se dál. Po krátké konzultaci však gól neuznal protože dle něho domácí vykopávali míč před brankovou čarou. Obě mužstva se v závěrečných minutách snažili zápas rozhodnout ve svůj prospěch, ale dva centry domácích likvidovala naše obrana v čele s brankářem Bečvářem, náš střídající M.Mrázek zatáhl míč po pravé straně ale nestačil už přesně zakončit. Minutu před koncem střílel ještě Kondáš, ale mířil jen vedle domácí brány.
Datum vložení: 20. 10. 2015 0:00