Sokol Pravonín - Sokol Přestavlky A 3:3 (1:0)

Mistrovské utkání OP - neděle 01.06.2014, 17:00 hodin.

Robert Mareš (Tožice) - Miloslav Novák (Nesvačily), Miloslav Vonášek (laik Čerčany).

Sestava:
17 Toman - 6 Kučera - 4 Pivoňka, 3 Berka, 5 J. Mikulanda - 9 M. Mrázek, 7 Kačírek, 8 P. Mrázek (kapitán), 10 Brambora - 2 Mastný, 11 Pohůnek.

Střídali:
12 Blokeš (60. minuta M. Mrázka), 13 J. Drazdík (85. minuta Bramboru).

První šanci zápasu měl Brambora, ale jeho bomba skončila jen vedle domácí branky. Domácí se také dostali do střeleckých pozic, ale ty končily střelami vedle nebo je pochytal Toman. V 33. minutě udělal školáckou chybu náš M. Mrázek, místo odkopu míč zpracovával, domácí mu míč sebral, šel sám a podél Tomana pohodlně zavěsil - 1:0.  V druhé půli měli naši několik slibných šancí, ale gól nedali. Dvakrát se o to pokoušel Mastný, ale ani hlavička ani střela nohou se mezi tyče nevešla. Domácí se dostali také do brankových příležitostí, ale střely vedle nebo je pochytal Toman. Pak neproměnil brejk Mastný, Brambora přestřelil z pěti metrů a domácí nás za to potrestali, když překonali našeho Tomana podruhé - 2:0. Pak se však krásně trefil z trestného kopu P. Mrázek - 2:1. O dvě minuty později doběhl přetažený centr Blokeš, nacentroval před bránu a Pohůnek předvedl svůj důraz a vyrovnal 2:2. Naši pak měli příležitost jít do vedení, ale gól nedali. Na našem vápně nechali volného domácího hráče a ten se trefil přesně - 3:2. Až v poslední minutě prodloužil výkop hlavou Pohůnek a do vápna se vřítil P. Mrázek a chladnokrevně trefil k tyči - 3:3.
Datum vložení: 1. 6. 2014 0:00