1 Bečvář - 2 I. Novák, 3 Pivoňka, 4 J. Drazdík, 5 J. Mikulanda, 6 Kučera, 7 D. Pohůnek, 8 P. Mrázek (C), 9 M. Mrázek, 10 Brambora, 11 Sisel.

12 Kondáš (46. minuta Pohůnka), 14 Mastný (77. minuta J. Drazdíka).

Sestava Načeradce:
1 J. Smetana - 2 M. Smetana (C), 3 Vobořil, 4 Hlinský, 5 Lalůček, 6 Dražďák, 9 J. Zvára, 10 Urban, 11 Čáp, 13 Muller, 14 Postřihač.

Připraveni:
7 Suchopar, 12 M. Zvára.

Utkání bylo hodně neurovnané s mnoha nepřesnostmi a diváci se shodli na tom, že utkání chyběla potřebná šťáva a to z obou stran. Už v 7. minutě se dostal na pravé straně do vápna hostí M. Mrázek, trochu zaváhal a pálil jen do obránce. V 15. minutě stříleli nebezpečně hosté a Bečvář musel vyrážet. V 32. minutě po akci domácích po pravé straně přišla přihrávka na P. Mrázka, ale ten dobře netrefil a míč skončil vedle brány. V 39. minutě centrovali hosté z pravé strany za obranu, tam si naběhl nejlepší hráč hostí Urban, zpracoval si míč a přes celou bránu ho poslal do sítě - 0:1. Čtyři minuty po poločase mohli hosté své vedení pojistit, ale z malého vápna po centru hlavičkoval hostující hráč jen nad bránu. V 60. minutě zahodil naprostou tutovku Pivoňka, když dostal ideální míč ze strany tak metr od brankové čáry, ale hlavičkoval jen nad břevno. V 62. minutě se povedla kombinační akce domácím po pravé straně a odražený míč poslal do sítě Pivoňka - 1:1.  Pak mohl skórovat J. Mikulanda, krásně technicky obstřeloval, ale minul levou šibenici jen pár decimetrů. Pěknou střelou těsně nad se prezentoval M. Mrázek. Největší šanci pak zahodil J. Mikulanda, když dostal od P. Mrázka ideální zpětnou přihrávku, ale ze třech metrů trefil jen do náručí brankáře hostí. V poslední minutě dostal dlouhý pas do pravé strany P. Mrázek, utekl obránci hostí a podél gólmana dal vítězný gól domácích. Hosté se snažili, ale někteří z nich postupem času fyzicky odcházeli a tak šance měli především domácí. Jejich vítězství bylo zasloužené, i když hodně šťastné. Fotbal byl však průměrný a 55 diváků příliš neuspokojil.
Datum vložení: 9. 5. 2015 0:00