Sokol Přestavlky A - Sokol Neveklov 2:2 (1:1)

Mistrovské utkání OP - sobota 18.10.2014, 15:30 hodin.

Miloslav Novák (Nesvačily), Dušan Bačinský (Václavice), Jiří Frydrychovský (Benešov).

P. Mrázek, Pivoňka - Jaroslav Hlaváč, Šmejkal.

Sestava Přestavlk:
1 Bečvář - 2 I. Novák, 3 Mastný, 4 P. Pantoflíček, 5 Pivoňka, 6 Kučera, 7 Kačírek, 8 P.Mrázek(C), 9 J.Mikulanda, 10 Brambora, 11 Sisel.

Střídali:
13 M. Pohůnek (23. minuta Pantoflíčka), 15 Matoušek (60. minuta Bramboru), 16 Kondáš (70. minuta Mastného).

Připraven:
12 A. Bursík, 14 Z. Drazdík, 17 Hájek.

Sestava Neveklova:
1 Franěk (C) - 2 M. Balík, 3 Zimmel, 4 Novák, 6 Čichovský, 7 Hameta, 8 Šmejkal, 10 Jan Hlaváč, 11 Jaroslav Hlaváč, 13 P. Balík, 14 Šiška.

Střídali:
5 Krejčí, 9 Hovorka.

Už ve 4. minutě zahrál z pravé strany roh Brambora, na přední tyči lízl hlavou míč P. Mrázek a ten skončil přes celou bránu v síti - 1:0. Hosté z Neveklova byli lepší, lepší se pohybovali, rychle kombinovali, ale do šancí je domácí nepouštěli. Domácí Kačírek vypálil z dálky, ale trefil jen břevno, Mastný trefil po centru z voleje, ale míč skončil jen těsně vedle. V 19. minutě utekl hostujícím obráncům P. Mrázek, ale obstřelit gólmana se mu nepovedlo. A tak zahrozili hosté. V 25. minutě šla hlavička po centru z pravé strany jen těsně vedle. V 31. minutě dostal pas do levé strany neveklovský Jaroslav Hlaváč a lehkou umístěnou střelou přes celou bránu vyrovnal - 1:1. Těsně před poločasem pálil Brambora svou slabší pravačkou jen těsně vedle. Ve 47. minutě dostal kolmici za obranu domácích Šmejkal a sólo proměnil - 1:2. Od 63. minuty do 68. minuty měli dvě slibné šance hosté, ale dvě jejich střely vyrážel Bečvář. V 74. minutě nevěděl co s míčem Matoušek, vypálil z dobrých 29 metrů, Franěk byl malinko vpředu a míč skončil na břevně, došlo k souboji a byl z toho roh. Po něm se už radovali domácí, protože po dvou odrazech se míč dostal ke kopačce Pivoňky a ten prostřelil do sítě - 2:2. Strhnout vítězství na svou stranu mohli nakonec domácí, ale střelu P. Mrázka z třiceti metrů vyrážel Franěk na roh a z trestného kopu za podkopnutí M. Pohůnka před vápnem hostí od Fraňka nic nebylo. Hosté z Neveklova se líbili pohybem, kombinací a rychlostí. Domácí, kterým se tolik nedařilo, předvedli bojovnost a vůli po dobrém výsledku. Nakonec z toho byla asi spravedlivá remíza. V slunečném počasí přihlíželo dobrých 60 diváků.

Datum vložení: 18. 10. 2014 0:00