Sokol Přestavlky A - Vrchotovy Janovice 4:0 (2:0)

Mistrovské utkání OP - sobota 30.08.2014, 17:00 hodin.

Miloslav Novák (Nesvačily) – Dušan Bačinský (Václavice), Pavel Brabenec (Velíš).

Sestava:
1 Bečvář - 2 I. Novák, 3 Kondáš, 4 P. Pantoflíček, 5 Pivoňka, 6 Kučera, 7 Kačírek, 8 P. Mrázek (C), 9 Matoušek, 10 Brambora, 11 Sisel.

Střídali:
12 M. Mrázek, 13 Kroulík, 14 M. Pohůnek, 15 Pfeffer.

Ve 20. minutě pěkná kombinace domácích končila centrem I. Nováka a gólovým zakončením Pivoňky - 1:0. O dvě minuty později dostal dlouhý pas od Kučery znovu Pivoňka, ale trefil jen do gólmana. Ve 24. minutě rozehraná standardka a střela Sisla jen vedle. O tři minuty později utekl obráncům Matoušek, ale ač sám před gólmanem gól nedal. V 32. minutě se vyznamenal brankář domácích, když vyrážel nohou na aut. Ve 40. minutě proměnil autové vhazování v druhý gól domácích pěknou střelou z otočky  Kačirek - 2:0.  Ve 47. minutě nezakončil sólo velmi dobře hrající Matoušek. O dvě minuty později se trefil z trestného kopu domácí Brambora - 3:0. V 50. minutě byl velký závar před domácí brankou, hosté nastřelili břevno a dorážku hostí likvidoval skvělý Bečvář. V 62. minutě po trestném kopu hostí a hlavičce vyškrábl míč konečky prstů Bečvář nad břevno. V 67. minutě byl sražen ve vápně hostí P. Mrázek a nařízenou penaltu proměnil Brambora - 4:0. Naši podali dobrý výkon a dali také čtyři branky. Líbil se Bečvář, Kondáš a Matoušek.
Datum vložení: 31. 8. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2019 14:57
Autor: Ing. Radek Novák