Sokol Přestavlky - FK Trhový Štěpánov 1:0 (0:0)

So 25.3.2017 v 15 hodin - mistrovský zápas OP.

Rozhodčí: Milan Macháček(Heřmaničky) - Martin Macháček(Čerčany), Václav Filip(Čtyřkoly).

Branka: Kačírek.

Sestavy:
Přestavlky: 1 Figr - 6 Kučera, 5 Kondáš, 4 P.Pantoflíček, 2 M.Mrázek, 3 J.Mikulanda, 7 Kačírek, 11 Benák, 10 Brambora, 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.
Střídali: 12 Tauer (77. Pohůnka), 13 D.Šturc(87. Benáka).
Připraveni: 14 J.Drazdík, 15 Pospíšil.
                                                                                                                    Trh.Štěpánov: 13 Netolický- 2 Mach, 4 Jar.Jakoubek(C), 7 Janoušek, 12 Staněk, 3 Trpišovský, 5 M.Jakoubek, 9 Lachout, 14 Hlaváček, 8 Šaněk, 11 Červeňák.
Střídal: 16 Špička(37. Šaněka).
Připraven: 15 Steiner.

Typický první jarní zápas s mnoha nepřestnostmi a bojem o míč v soubojích zejména ve středu hřiště, daleko od obou šestnáctek. Už ve 3.minutě sebral Pohůnek míč obráncům hostí na půlící čáře a postupoval k jejich brance. Zprava mu ideálně naběhl P.Mrázek, míč dostal ale jeho střela šla jen do náručí padajícího golmana. Až v druhém poločase se dalo hovořit o šancích, které měli především domácí. Po centru z pravé strany hlavičkoval vedle brány J.Mikulanda, který o minutu později pronikl do vápna hostí, ale jeho přízemní centr prošel malým vápnem bez povšimnutí. Šanci dostal po zpětné přihrávce Brambora, ale jeho technická střela skončila v rukavicích golmana hostí. Po kombinaci po levé straně, přišel nákop dopředu, hlavou míč prodloužil Benák, ale střela P.Mrázkovi vůbec nevyšla a šla daleko mimo bránu. Hezký centr z levé strany ze standardky poslal na zadní tyč  Kačírek, ale nabíhající Tauer neodhadl dráku míče a k hlavičce se nedostal. Až v poslední minutě zápasu přišlo rozhodnutí. Po útočné akci domácích po pravé straně se dostal míč ke Kačírkovi, ten si ho postrčil a z osmnácti metrů pálil levačkou k pravé tyči štěpánovského brankáře, který na míč nedosáhl a ten skončil v síti - 1:0. Domácí tak šťastně vyhráli a získali tři body. Utkání sledovalo 65 diváků.
Datum vložení: 25. 3. 2017 0:00