Sokol Přestavlky - Jiskra Struhařov 3:1 (1:1)

So 10.6.2017 v 17 hodin - mistr.zápas OP.

Rozhodčí: Pavel Svoboda(Vlašim) - Vojtěch Šonský(Vlašim), Miloslav Vonášek(laik-Čerčany).

Branky: P.Mrázek, Kačírek a vlastní - Koblasa.   Diváků 65.

Sestavy: Přestavlky : 1 Figr - 2 Tauer, 3 J.Mikulanda, 4 P.Pantoflíček, 5 Kondáš, 6 Kučera, 7 Kačírek, 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek, 10 Brambora, 11 Benák.
Střídali: 12 Sisel(87. Pohůnka), 13 J.Pantoflíček(90. Bramboru).
Připraven: 13 P.Novák.

Struhařov :  21 Pessr - 13 Jos.Sysel, 6 Jan Veselý, 16 Koblasa, 10 O.Veselý, 12 Zmek, 5 O.Hroch(C), 2 Kaucký, 14 Michálek, 11 Kaňka,9 J.Hroch.
Střídali: 8 Strnad(46. J.Hrocha), 3 Kokstein(70. Kaňku).

Zápas domácích s vedoucím týmem soutěže přinesl nadprůměrnou úroveň. Hosté byli mírně lepším týmem, ale domácí bojovali a nakonec byli tím šťastnejším. První šanci měli domácí, když se k míči po dlouhém autu před bránu dostal P.Mrázek ale v souboji s golmanem hostí ho nedokázal ani nadvakrát prohodit a byl z toho jen roh. V 18.minutě si naběhl na pravé křídlo Kačírek potáhl míč pak zasekl a nabil P.Mrázkovi, který prudkou ránou při zemi prostřelil Pessra v brance hostí - 1:0. O minutu později střílel z pětadvaceti metrů Kačírek,ale jen těsně vedle brány. V 22.minutě podnikli hosté rychlý brejk, míč dostal do pravé strany za domácí beky Koblasa a na přední tyč prudkou ranou prostřelil domácího Figra-1:1. V 37.minutě se povedla útočná akce struhařovským, první střelu domácí golman vyrazil, ale odražený míč poslal hostující Kaňka nad bránu domácích. O minutu později byl ve sprintérském souboji s bekem hostí P.Mrázek, odražený míč měl rychle na hlavě Benák, obhodil vybíhajícího Pessra ale míč mu utekl za brankovou čáru. Ve 41.minutě střílel hostující hráč ale jen těsně nad břevno domácí brány. V 51.minutě přišel brejk hostí a střídající Strnad přehodil vybíhajícího Figra, ale míč skončil jen těsně vedle branky. V 56.minutě dobře zakombinovali domácí, zpětnou přihrávku dostal proti noze P.Pantoflíček ale jeho prudkou střelu z voleje Pessr jen vyrážel do pole. O dvě minuty později se dostali ke střele z blízka hosté ale Figr nohou vyrážel. V 75.minutě se odhodlali hosté znovu ke střele ze střední vzdálenosti, Figr míč lehce přizvedl jen na břevno a na rohový kop. V 77.minutě zahrával rohový kop z pravé strany domácí Brambora, prudký centr na malé vápno si srazil struhařovský Michálek do vlastní sítě - 2:1. Hosté se pak snažili o vyrovnání, ale nakonec vyrobili hrubku na půlící čáře míč dostal do běhu po pravé straně domácí Kačírek a z dvanácti metrů vymetl levou šibenici branky Struhařova - 3:1. To už bylo v poslední minutě zápasu a pak přišel už jen závěrečný hvizd rozhodčího Svobody. Za bojovný výkon si domácí vítězství určitě zasloužili.
Datum vložení: 10. 6. 2017 0:00