Sokol Přestavlky - SK Chocerady  6:2 (3:0)

So 29.4.2017 v 17 hodin - mistr. zápas OP.

Rozhodčí: Josef Hocek(Struhařov)-Jaroslav Cigler(Lštění), Václav Filip(Benešov).

Branky: Brambora 2, M.Pohůnek 2, J.Mikulanda 2 - Mařinec 2

Sestavy:
Přestavlky:
1 Figr - 2 M.Mrázek, 5 Kondáš, 4 P.Pantoflíček, 13 Tauer- 3 J.Mikulanda, 7 Kačírek, 11 Benák, 10 Brambora - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.

Střídali: 17 Toman(46. Figra), 6 Kučera(46.Kondáše), 12 Novotný(76. P.Mrázka), 15 J.Pantoflíček(89. J.Mikulandu).

Chocerady: 1 Tomas - 2 Benák, 3 L.Javůrek, 4 Búrgel, 5 Drazdík, 11 V.Kuželka, 13 Mařinec(C), 6 Krch, 9 Kadlec, 7 Tůma, 8 Pešta.
Střídali: 12 M.Javůrek(24. Benáka), 14 Šmejkal(40. Kuželku).

Domácí šli do vedení hned v 1.minutě, když Brambora poslal míč přes zeď z volného přímého kopu z 25-ti metrů do sítě - 1:0. V 7.minutě po kombinaci domácích se dostal k pěkné střele Benák, ale golman vyrážel na roh. Za minutu centroval z pravé strany P.Mrázek přesně na hlavu nabíhajícího Pohůnka a ten hlavou nekompromisně skóroval - 2:0. V 18.minutě po rohu z pravé strany od Brambory hlavičkoval Kondáš ale brankář stačil vyrazit na roh. O dvě minuty později střílel Kačírek ale golman hostí opět vyrážel na roh. V 27.minutě centroval zleva Kačírek přesně na hlavu Benáka ale ten mířil z vyložené pozice jen vedle choceradské brány. V 30.minutě zacentroval z pravé strany M.Mrázek na vzdálenější tyč kam naběhl nekrytý Brambora a hlavou pohodlně skóroval-3:0. Tři minuty před poločasem měl velkou gólovku J.Mikulanda, když dostal míč od P.Mrázka ale golman stačil vyrazit na roh. V druhé půli se blýskl pěknou střelou levačkou Tauer, ale míč lehce tečoval choceradský bek na rohový kop. V 52.minutě se dostal za obranu domácích choceradský kapitán Mařinec a pohodlně prostřelil Tomana, který v druhé půli vystřídal v domácí brance Figera a bylo to 3:1. O pět minut později poslal míč na Tomana znovu Mařinec, Toman ho neudržel a doslova si ho hodil za sebe do brány - 3:2. V 70.minutě centroval zleva Brambora a nabíhající J.Mikulanda hlavou skóroval - 4:2. V 79.minutě se po narážečkách domácích dostal až před brankáře Pohůnek, vyhrál souboj s ním a do prázdné brány už jen míč zasunul - 5:2. V 85.minutě se dostal po dlouhém pasu do sóla J.Mikulanda a podél golmana upravil na konečných 6:2. Domácím stačil průměrný výkon k výraznému vítězství.

Datum vložení: 29. 4. 2017 0:00