Přestavlky u Čerčan

Sokol Přestavlky - SK Olbramovice 1:4 (0:1)

so 6.10.2018 v 16 hodin - mistr. zápas OP
85 diváků

Rozhodčí: Tomáš Velebil(Benešov) - Serhyi Shapovalov(Benešov), Aleš Bursík(Laik Přestavlky).

Branky: Kondáš - Karda, Štěpánek, Hrstka a Písařík.

Sestavy: Přestavlky: 1 M.Šach - 13 Pivoňka, 12 Kondáš, 4 P.Pantoflíček, 10 Brambora - 3 J.Mikulanda, 11 Benák, 6 Olbrich, 2 Kroulík - 8 P.Mrázek(C), 15 Novotný.

Střídali: 9 M.Pohůnek(59. Novotného), 5 Kučera(80. Olbricha).

Olbramovice: 26 Malík - 6 Vácha, 11 Prégr, 5 Rosol, 4 Neuberg, 7 Brdek(C), 16 Šach, 10 Štěpánek, 8 Písařík, 13 Šípek, 9 Karda.

Střídal: 2 Hrstka (46. Prégra).

Vedoucí celek OP z Olbramovic byl jasně lepším mužstvem. Déle udržel míč na svých kopačkách a dařila se mu i kombinace. První velkou šanci ale měli domácí, když po centru nastřelili hlavičkou břevno. To bylo ve 14.minutě a o pět minut později chybovali obránci hostí a Novotný sám před golmanem pálil jen do něho. Ve 25.minutě měli hned dvě tutovky hosté ale domácí brankář Šach je dvakrát bravurními zákroky vychytal. Ve 27.minutě zavadil o nohy útočníka hostí Pivoňka a hosté kopali penaltu. Karda ji bezpečně proměnil - 0:1. V 35.minutě měli dvě šance domácí když dva centry zakončovali vždy hlavou, ale golman a podruhé bek odvrátili na rohové kopy. V 50.minutě unikli hosté po pravé straně a centr zakončil z voleje Štěpánek - 0:2. O dvě minuty později pálil z přímého volného kopu domácí Brambora, ale jen těsně vedle. V 57.minutě chybovala obrana hostí, k míči se dostal P.Mrázek, ale tutovku zahodil, když trefil jen golmana. V 59.minutě centroval z pravé strany Pantoflíček, našel ve vápně Kondáše a ten z voleje pálil pod břevno - 1:2. Snaha domácích o vyrovnání byla málem korunována v 76.minutě, kdy po centru Pohůnka měl tutovku na hlavě J.Mikulanda a bránu netrefil. Hosté se snažili dlouho držet míč a kontrolovat hru a z rychlých útočných akcí zápas rozhodnout, což se jim nakonec podařilo. V 81.minutě chybovali domácí když daleko vyběhl golman Šach, ale domácí          nakonec při odkopu trefili hostujícího Hrstku a míč se dokutálel do brány, kde i snaha Brambory na brankové čáře byla marná, míč doputoval za brankovou čáru - 1:3. Posledních deset minut se domácí snažili, míče posílali dlouhé do vápna, ale gól se jim dát nepodařilo. V poslední minutě po závaru před domácí bránou dostal míč k noze Písařík a poslal ho do sítě - 1:4.

Datum vložení: 7. 10. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2019 14:57
Autor: Sokol Přestavlky