Sokol Přestavlky - SK Olbramovice 3:1(1:0)

Rozhodčí: Libor Hejný(Vlašim)-Roman Irion(Vlašim),Zuzana Stibůrková(Benešov).

Branky: M.Pohůnek, Novotný, P.Mrázek - Macháček.
Přestavlky: 1 Figr-2 M.Mrázek, 3 J.Mikulanda, 4 Tauer, 5 Kondáš, 6 Kučera, 7 Kačírek, 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek, 11 Benák.
Střídali: 14 Novotný(66.Kučeru), 12 J.Pantoflíček(90.Benáka).
Olbramovice: 17 Malík- 13 Šípek(C), 8 Štěpánek, 11 Košař, 7 Brdek, 5 Rosol, 10 Vyskočil, 9 Macháček, 15 Tůma, 12 Boukal,4 Neuberg.
Střídal: 16 Hrstka(76.Boukala).

Před asi 55 diváky předvedla obě mužstva solidní výkon s mnoha šancemi. Byli to domácí, kteří šli do vedení když gól dal M.Pohůnek čtyři minuty před půlí. Pak se dostali obě mužstva k nadějným šancím, hosté trefili dvakrát jen břevno domácí brány a tak nakonec udeřili domácí když branku dal v 71.minutě Novotný a domácí vedli 2:0. O čtyři minuty později snížil hostující Macháček ale na víc se olbramovičtí nezmohli. Tři minuty před koncem pojistil skóre domácí kanonýr P.Mrázek na konečných 3:1.
Datum vložení: 27. 5. 2017 0:00