Sokol Přestavlky - Sokol Chotýšany  3:2 (2:2)

So 13.5.2017 v 17 hodin-mistr.zápas OP.

Rozhodčí: Miloslav Novák(Nesvačily)-Jiří Frydrychovský(Benešov), Daniel Chmelař(Pecerady.

Branky: P.Mrázek, Kačírek, Brambora - Hanibal, Straka.

Sestavy: Přestavlky: 1 Figr-2 M.Mrázek, 3 J.Mikulanda, 4 P.Pantoflíček, 5 Kondáš, 6 Kučera, 7 Kačírek, 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek, 10 Brambora,11 Benák.

Střídali: 12 Tauer(86. M.Mrázka), 14 Novotný(87.Pohůnka). Chotýšany: 1 Matoušek-2 Jos.Sysel, 3 A.Korecký, 4 Hanibal, 5 Š.Korecký, 6 Dušek, 7 L.Sysel, 8 Herwig, 9.M.Říha, 14 Povolný, 15 Straka(C).

Střídali: 12 R.Říha(46. Herwiga), 11 Khandl(81. A.Koreckého).

Utkání začali lépe domácí, když už ve 4.minutě se jim povedla kombinace po levé straně, k centru se dostal Brambora a hlavičkoval P.Mrázek za přední tyč do sítě-1:0. O tři minuty později udělal chybu před svým vápnem domácí Kučera, k míči se dostal chotýšanský Hanibal a pohodlně přehodil golmana domácích - 1:1. Podobnou hrubku předvedl bek hostí v 11.minutě před svým vápnem, míč mu sebral Kačírek a střelou přes celou bránu k tyči poslal domácí do vedení - 2:1. Pak upadla hra do průměru a ani domácí ani hosté si nedokázali připravit šanci. Ve 41.minutě kopali hosté přímý volný kop sedm metrů za půlící čarou, hostující Straka ho poslal před domácí bránu, Figr v brance zaspal a míč k údivu všech zapadl k tyči do domácí brány - 2:2. Ve 48.minutě útočili domácí, po závaru ve vápně Chotýšan se míč dostal k Bramborovi a ten prostřelil brankáře hostí, který evidentně chyboval - 3:2. V 56.minutě utekl obraně hostí P.Mrázek ale sólo na brankáře neproměnil, golman vyrazil míč na rohový kop. Ve zbývajícím čase jsme viděli pěknou střelu bez přípravy od domácího Kondáše a pak i Kačírka, ale golman hostí vždy vyrážel na roh. Po pěkném centru od Kačírka měl gól na hlavě nabíhající Kondáš, ale netrefil mezi tyče. Za zmínku stojí ještě sólo P.Mrázka v 66.minutě, ale obránce hostí ho těsně před vápnem podrazil a byl vyloučen. Trestný kop napálili domácí jen do zdi. Ani hosté se nedostali k vážnějšímu ohrožení domácí branky a tak tři body zůstaly doma v Přestavlkách.

Datum vložení: 13. 5. 2017 0:00