Sokol Přestavlky - Sokol Chotýšany 4:2 (3:1)

Mistr. zápas okresního přeboru - So 10.10.2015 v 16 hodin.

Vladimír Březnovský (Pavlovice) - Miloslav Vonášek(Laik Čerčany), Jaroslav Hlaváček(laik Chotýšany), od 24.min Stanislav Kůt (Chotýšany).

Přestavlky: 1 Bečvář - 2 F.Jendele, 3 M.Mrázek, 4 P.Pantoflíček, 5 Kondáš, 6 Kučera, 7 Kačírek, 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek, 10 Brambora, 11 D.Braný.
Připraveni: 12 A.Bursík, 13 Vorálek, 14 M.Mikulanda.

Chotýšany: 25 Matoušek - 3 A.Korecký, 4 Adam Hanibal, 5 Š.Korecký, 6 Kuthan, 7 Sysel, 9  M.Říha, 10 Vaňkát, 14 Povolný, 15 Straka(C), 16 Filip.
Střídal: 8 Holub(68.min Vaňkáta).
Připraveni: 2 Aleš Hanibal, 11 R.Říha, 12 Hladký, 13 Procházka.

Zápas začali lépe domácí. Už v 2.minutě dostal pas do levé strany M.Pohůnek, tělem si dokázal míč pokrýt a přes celou bránu trefil do sítě - 1:0. Ve 12.minutě hosté srovnali, když pokutový kopo za faul Bečváře proměnil Straka - 1:1. V 19.minutě se dostal do levé strany P.Mrázek, utekl obraně hostí a z úhlu dokázal překonat brankáře hostí - 2:1.  O dvě minuty později střílel z levé strany Braný, ale jen do náruče golmana. Ve 24.minutě musel hlavní rozhodčí Březnovský vyměnit hostujícího pomezního, protože ten opakovaně mával nesmyslně a opakovaně ofsajd i po vhozeném autu.  Ve 28.minutě se dostal k pěkné střele P.Mrázek, golman stačil jen vyrazit a domácí D.Braný poslal míč hlavičkou do sítě - 3:1. V 32.minutě střílel F.Jendele z dálky vedle a hosté ze slibné pozice přestřelili domácí branku. Ve 34.minutě se povedla akce hostům, po centru zleva však stříleli jen vedle domácí brány. Po poločasové přestávce udělal chybu v obraně domácí Kučera, hosté měli šanci ale přehodit Bečváře se jim nezdařilo, ten míč lehce tečoval a ten skončil vedle brány. Domácí hráli v útlumu a hosté mohli trestat. V 58.minutě stříleli vedle a o tři minuty z trestného kopu nad domácí bránu. V 62.minutě předvedl krásnou střelu z pětadvaceti metrů Kačírek, ale trefil jen tyč. O minutu později střílel Kačírek znovu, tentokrát z pravé strany, ale jen metr vedle tyče branky hostí. V 71.minutě stílel Braný z pravé strany jen do golmana a o dvě minuty později skončila hlavička Brambory v náručí brankáře hostí. Hosté měli také dva pokusy, ale jejich střely končily nad brankou domácích. V 77.minutě si vytvořili šanci domácí, ale po přihrávce M.Pohůnka ji nezúročil Braný. V 81.minutě vyrobili domácí obránci zbytečný faul, přímý volný kop ze 17-ti metrů někdo ve zdi tečoval a míč skončil v síti domácí brány - 3:2. O minutu později střílel z 25-ti metrů Kačírek ale jen těsně vedle. V 84.minutě kopali hosté trestňák z 25-ti metrů, dvakrát došlo k teči míče a na brankové čáře dorážel hráč Chotýšan do sítě, ale dle rozhodčího jen s přispěním ruky a tak gól neuznal. V poslední minutě hry poslal míč z pravé strany před bránu hostí Kačírek, agilní M.Pohůnek předběhl beka hostí a váhající brankář hostí byl už proti přesné hlavičce k tyči bezmocný - 4:2.
Datum vložení: 12. 10. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2019 14:57
Autor: Ing. Radek Novák