Sokol Přestavlky - Sokol Dolní Kralovice   6:2 (4:1)

So 26.11.2016 ve 13.30 hodin - mistr. zápas OP.

Rozhodčí: Karel Černý(Tatouňovice) - Josef Hocek(Struhařov), František Filip(Benešov).

Branky: P.Mrázek 3, Kondáš, M.Pohůnek, Benák - Boček, Bystričan.

Sestavy: Přestavlky: 1 Figr - 2 M.Mrázek, 3 J.Mikulanda, 4 P.Pantoflíček, 5 Kondáš, 6 Kučera, 7 Kačírek, 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek, 10 Brambora, 11 Benák.
Střídal: 12 J.Drazdík(78.min P.Mrázka).

Dol.Kralovice: 23 Doležal - 4 Pitelka, 5 Prchal, 6 Malina, 8 Vošický, 9 Roháč, 10 Vrkoslav(C), 12 Maršoun, 3 Bystričan, 15 Holba, 16 Boček.
Střídal: 13 Jelínek(80.min Bočka).

Dohrávané utkání 13.kola začali lépe domácí Přestavlky. Dvě pěkné kombinační akce už ve 4. a 6.minutě skončilly střelami do golmana, respektive do obránců hostí. Až ve 14.minutě kopali domácí přímý volný kop z třiadvaceti metrů a P.Mrázek se trefil přes zeď přesně - 1:0. O tři minuty později srovnali hosté z rychlého protiútoku, kdy se dostal za obranu domácích Boček a prostřelil brankáře domácích - 1:1. V 19.minutě se dostal k míči znovu Boček, udělal kličku golmanovi, ale jeho střelu zastavil na brankové čáře Pantoflíček.a byl z toho jen rohový kop. V 22.minutě po rohovém kopu domácích se dostal k míči Kondáš a mířil přesně a poslal domácí do vedení - 2:1. V 32.minutě stříleli nebezpečně hosté, ale míč se otřel jen o břevno domácí brány. V 34.minutě se povedla kombinační akce domácím a po následném rohu zahraném na hranici velkého vápna pálil Kačírek ale jen těsně vedle. O dvě minuty později poslal přízemní centr před bránu Kralovic z pravé strany Pantoflíček, míč jemně tečoval Pohůnek a golman byl bezmocný -3:1. V 38.minutě prošel po samostatné akci až do vápna domácí Benák, kde kralovický bek srazil a byla z toho penalta. Tu bezpečně proměnil domácí kanonýr P.Mrázek - 4:1. V 42.minutě převedli hosté hezkou akci, ale střelu lapil s jistotou golman Figr. V poslední minutě první půle se hezkou akcí blýskli domácí, na jejímž konci pálil Brambora, ale jen těsně nad bránu. V 49.minutě vypálil nečekaně z pravé strany hostující Bystričan a míč prošel nad rukama Figra pod břevno do sítě - 4:2. V 62.minutě poslal míč z levé strany do vápna hostí M.Mrázek, míč propadl až za všechny hráče na kopačku P.Mrázka a ten poslal míč do sítě - 5:2. O pět minut později centroval zprava Brambora, po souboji se míč odrazil před domácího Benáka, který ho poslal nekompromisně do brány Kralovic -6:2. V 72.minutě zacentrovali kralovičtí z pravé strany, míč byl tečován a skončil na tyči domácí svatyně. Tři minuty před koncem zpracoval míč hezky Kondáš, vypálil z otočky ale trefil jen náruč golmana hostí. Před 25-ti diváky vyhráli domácí zaslouženě. Hosté z Kralovic se snažili, ale do velkých šancí je domácí nepustili.

Datum vložení: 26. 11. 2016 0:00