Sokol Přestavlky - Sokol Kamberk  4:1 (1:0)

So 15.4.2017 v 17 hodin - mistr. zápas OP.

Rozhodčí: Slavomír Staško(Vlašim) - Zuzana Stibůrková(Benešov), Vojtěch Nerad (Jankov).

Branky: M.Pohůnek, Kačírek, P.Pantoflíček a vlastní - Tulej.

Sestavy: Přestavlky: 1 Figr - 4 P.Pantoflíček, 6 Kučera, 5 Kondáš, 2 M.Mrázek - 3 J.Mikulanda, 7 Kačírek, 11 Benák, 10 Brambora - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.
Střídali: 17 Toman(46. Figra), 12 Tauer(60.M.Mrázka).
Připraven: 13 Lapka.

Kamberk:  1 Kahoun - 2 Klabík, 3 Adamovský, 5 Sůva, 6 Berka, 7 Smrčina, 8 Kubů, 10 Tulej, 4 Záček, 16 Kříženecký.
Střídal: 13 (54. Adamovského).

Domácí šli do vedení už ve 3.minutě, kdy se dostal k míči ve vápně hostí Pohůnek a mířil do sítě - 1:0. Ve 14.minutě předvedl pěknou střelu z osmnácti metrů domácí Kačírek, ale golman vyrážel na roh. V 33.minutě se dostal za obranu hostí Benák ale dal jen do brankáře hostí. O tři minuty později si po levé straně zaběhl až do vápna M.Mrázek ale byl podražen bekem hostí. Nařízenou penaltu však zahodil P.Mrázek, když trefil jen náruč padajícího golmana. V 37.minutě musel předvést bravurní zákrok golman domácích Figr, když vyrážel pěknou střelu hostí na rohový kop. V 50.minutě udělala obrana hostí kardinální chybu, utekl jim domácí P.Mrázek, udělal kličku  brankáři a chtěl ještě najít před bránou volného spoluhráče, ale trefil jen na noho beka hostí Adamovského, který míč poslal bombou do vlastní sítě - 2:0. V 53.minutě se dostal k míči na vápně hostí Kačírek a střelou k tyči zvýšil na 3:0. O dvě minuty později střílel z osmi metrů halfvolejem J.Mikulanda ale přestřelil bránu hostí. V 57.minutě se po závaru v šestnátce domácích dostal ke střele útočník hostí ale trefil jen břevno. V 58.minutě se ale hosté už trefili a Tulej snížil na 3:1. O minutu později přišel náhodný nákop z levé strany od P.Mrázka, míč minul ve vápně i bek hostí a míč se dostal až k samotnému P.Pantoflíčkovi, který prostřelil mezi nohy golmana a zvýšil vedení domácích na 4:1. Do konce utkání už gól nepadl, přesto že domácí měli brankové příležitosti, zvláště po dvou rohových kopech, ale Pohůnek se hlavou netrefil. Sám šel za obranu hostí P.Mrázek, ale před vápnem byl podražen a přímý volný kop z kopačky Brambory srazil bek hostí na roh. V 67.minutě vystřelil bombu Kačírek ale míč trefil do obličeje velmi dobrého golmana hostí Kahouna. Pěknou akci domácích potáhl po pravé straně Pantoflíček, na malém vápně našel Bramboru, ale jeho patička skončila vedle brány. Vítězství domácích bylo zasloužené, ale výkon byl jen průměrný s malým pohybem bez míče.

Datum vložení: 15. 4. 2017 0:00