Sokol Přestavlky - Sokol Popovice  2:4 (0:3)

Rozhodčí: Milan Rezek(Klimětice) - Zuzana Stibůrková(BN), Václav Filip (BN).

Branky: Sisel - M.Heřmánek 2, Šach, Žížala.

Sestavy: Přestavlky: 17 Toman - 11 Sisel, 5 Kondáš - 2 M.Mrázek, 3 J.Mikulanda, 4 Kroulík, 7 Kačírek, 6 Benák, 10 Brambora - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.  Střídali: 13 J.Drazdík(20.min Kroulíka), Figr (59.min Tomana).

Popovice :  1 P.Heřmánek- 2 Jiří Hovorka, 3 Páv, 4 Jakub Hovorka, 5 Kašpar, 6 M.Heřmánek, 7 Šach, 9 Chmel, 10 Matuška(C), 11 Kropáček, 12 Žížala. Střídali: 13 Kaucký (46.min Jiřího Hovorku, 8 Mrkvička (88.min Matušku).

Domácí začali zápas velice špatně, propadávali v soubojích a v zadních řadách bránili daleko od svých protihráčů, kteří se tak snadno dostávali do rychlých brejků.  První šanci ale měli domácí, když utekl Benák, udělal kličku brankáři, ale obránce mu stačil míč ukopnout na roh. Ve 12.minutě střílel z pravé strany popovický Matuška, Toman jen vyrazil a hostující Michal Heřmánek poslal míč do odkryté brány - 0:1. V 17.minutě došlo po souboji o míč k faulu na Kroulíka, který musel být s bolestivým zraněním střídán a sanitkou odvezen do nemocnice. Ve 23.minutě mohli hosté přidat druhý gól, ale Michal Heřmánek sice přehodil Tomana, ale míč skončil jen vedle brány. V 36.minutě už ale hosté gól dali. Po dlouhém autu zacentroval z levé strany Matuška a popovický Šach si míč zpracoval a bombou trefil pod břevno - 0:2. O dvě minuty později vystřelil z dálky P.Mrázek a míč se otřel o břevno. Deset minut po zahájení druhé půle poslali hosté dlouhý nákop z půlky, rychlý náběh předvedl Žížala a podél golmana Tomana zvýšil náskok hostí na 0:3. Po změně stran dostal hosty do vedení už 0:4 Žížala utekl domácí obraně po dlouhém nákopu a podél vybíhajícího Tomana se nemýlil. V 59.minutě vystřídal Tomana Figr a o minutu poté utekl hostujícím obráncům P.Mrázek, udělal kličku golmanovi, ten ho srazil a musel být vyloučen. Do brány Popovic šel hráč Jakub Hovorka a po třech minutách už lovil míč ze své sítě. Dlouhý aut poslal před bránu Pohůnek a Sisel hlavou snížil na 1:4. Domácí se pustili do deseti popovických s velkou vervou a vytvářeli si zejména po dlouhých pasech a rohových kopech brankové příležitosti. V 65.minutě se blýskl Jakub Hovorka  po hlavičce Kondáše, ale na hlavičku Pohůnka nestačil-2:4. Kačírek pálil v 70.minutě jen těsně vedle a střelu P.Mrázka vyrážel Hovorka zase jen na rohový kop. V 78.minutě trefil nádhernou střelou Kačírek jen břevno. Domácí otvírali obranu, vše vrhli do útoku a hosté je mohli potrestat. Jednou šla střela těsně vedle a střelu Matušky vyrážel Figr na roh. Pěknou střelu předvedl ještě domácí Mikulanda, ale golman vyrážel na roh. Snaha domácích byla patrná, ale hosté odolali a zaslouženě si odvážejí tři body. Domácím se hra nedařila a byli daleko pomalejší v kombinaci i v osobních soubojích.

Datum vložení: 25. 9. 2016 0:00